امروز ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۳

اکران «بن بست وثوق» پیش از نوروز ۹۸

فیلم سینمایی «بن بست وثوق» با در یافت پروانه مالکیت و نمایش، به احتمال زیاد در روزهای پایانی سال ۹۷اکران خواهدشد.

به گزارش خبرنگار «صبا»حمید کاویانی؛ کارگردان فیلم سینمایی «بن بست وثوق» که در سال ۱۳۹۵ساخته شد، در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی و زمان اکران آن به «صبا» گفت:درحال حاضر در انتظار دریافت پروانه مالکیت و حسابرسی درصد دقیق شرکای این فیلم هستیم.برایم بسیار مهم است که سهام شرکا با تمام جزئیات محاسبه شود که در حق کسی اجحاف نشود.

وی در ادامه افزود: این فیلم در هنگام ساخت با شرایط سختی مواجه شد و تامین مالی فیلم کمی برنامه های مارا تغییر داد.در حال حاضر این موارد رفع شده است و منتظریم که از سمت تهیه کننده و مجری طرح درصد دقیق شرکا محاسبه شده و پروانه مالکیت فیلم را از وزارت ارشاد دریافت کنیم.صدور پروانه نمایش همزمان با اعلام پخش کننده خواهد بود و زمانی که پروانه مالکیت به سرانجام برسد پروانه نمایش صادر خواهدشد.

کاویانی در خصوص اکران فیلم توضیح داد: با مشورتی که با دوستان داشتیم تصمیم گرفتیم که در ۶ماه اول سال به دلیل ترافیک اکران فیلم ها،«بن بست وثوق» را اکران نکنیم و پس از دریافت پروانه نمایش برای نیمه دوم سال و پس از جشنواره فجرو قبل از نوروز۹۸ انشاالله فیلم را اکران خواهیم کرد.

گفتنی است ۶آذر ۹۷همزمان با تولد هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون جمشید مشایخی،نمایش افتخاری فیلم «بن بست وثوق» با حضوری تعدادی از منتقدان و هنرمندان در خانه هنرمندان برگزار شد.

همچنین علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در متنی علاوه بر تکریم کارنامه هنری جمشید مشایخی، به آخرین فعالیت هنری ایشان «بن بست وثوق» نیز اشاره کرده و از حمید کاویانی کارگردان این اثر تشکر کردند.

گفتنی است؛ «بن‌بست وثوق» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حمید کاویانی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید است که در آن بازیگرانی چون امین تارخ، هانیه توسلی، محمود جعفری، مهدی پاکدل، هومن برق‌نورد، یوسف مرادیان، مسعود سخایی و… همایون ارشادی، هوشنگ توکلی و جمشید مشایخی به ایفای نقش پرداخته اند.

محمدامین شکاری

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است