نگرانی اصلی سینماداران اختلال در سامانه بلیت‌فروشی سمفا است | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰
مدیر امور سینماهای چهلمین جشنواره فیلم فجر:

نگرانی اصلی سینماداران اختلال در سامانه بلیت‌فروشی سمفا است

محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای چهلمین جشنواره فیلم فجر درباره جلسه با مدیران سینماهای اکران کننده آثار جشنواره توضیح داد.

به گزارش صبا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌ عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: مدیران سالن‌های نمایش فیلم چهلمین جشنواره فیلم فجر امروز در محل سازمان امور سینمایی گرد هم جمع شدند و طی نشستی برخی مسائل و دغدغه‌های خود را مطرح کردند.

او ادامه داد: این جلسه با حضور سینماداران، عزت‌الله علیزاده مدیر پشتیبانی فنی جشنواره و مسئولان اداره امور استان‌ها برگزار شد و نظرات و پیشنهادهای سینماداران شنیده شد و برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره دیدگاه‌ها مطرح شد.

مدیر امور سینماهای جشنواره با بیان این که مدیران سینما نیز ضمن برشمردن وضعیت سینمای محل فعالیت خود درخواست‌ها و نظرات خود را بیان داشتند، گفت: نگرانی اصلی سینماداران به وجودآمدن اختلال در سامانه بلیت‌فروشی سمفا بود. آنها نسبت به تبلیغات محیطی که در سال‌های گذشته ضعیف اجرا شده بود هم نگران بودند و تاکید داشتند که این اتفاق به شکل بهتری رخ بدهد.

فرجی اظهار کرد: سینماداران همچنین درباره اعلام زمان سانس‌های فوق‌العاده نیز درخواست داشتند که زمان آن زودتر اعلام شود تا مردم در انتخاب سانس مورد نظر دچار اختلال نشوند. سینماداران البته تاکید داشتند که در ارسال فیلم‌ها برای اکران در سالن‌ها هم تاخیری وجود نداشته باشد چرا که تاخیر در اکران آنها را دچار اختلال می‌کند. خوشبختانه سینماداران با استقبال از شیوه‌نامه‌های تدوین‌شده از سوی جشنواره و با تشریح امکانات سینماها آمادگی کامل خود را برای خدمات به مردم اعلام داشتند.

این مدیر سینمایی بیان کرد: ما نیز در مقابل این خواسته‌ها از سینماها درخواست کردیم که پروتکل‌های بهداشتی را به شکل دقیقی رعایت کنند و بهداشت همه محیط‌های سینما از لابی تا خود سالن و سرویس‌ها به خوبی اجرا شود و همچنین از سینماداران خواستیم که پرسنل را به شکل روزانه تب‌سنجی کنند و البته شیوه‌نامه‌هایی هم درباره پوشش افراد و تجهیز نمازخانه‌ها ارایه کردیم.

مدیر امور سینماهای جشنواره فجر مطرح کرد: در این جلسه رفع ایرادهای سینماهای مردمی جشنواره نیز مورد بررسی قرار گرفت و این مساله را پیگیری کردیم که سینماها تا چه میزان مشکلات خود را در زمینه‌های مختلف از جمله زیرساخت‌های پخش فیلم رفع کرده‌اند.

فرجی اظهار کرد: در این جلسه نماینده سینما شهر که پشتیبان سامانه سمفا بود، حضور داشت. خوشبختانه نماینده سینما شهر درباره سامانه اطلاعات کامل داشت و به سوالات سینماداران پاسخ داد. او اعلام آمادگی کرد که در صورت بروز اختلال در این سیستم بتواند به سرعت اختلالات را رفع کند.

محمدرضا فرجی در پایان گفت: حبیب ایل‌بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی هم به شکل سرزده در جلسه مدیران سینما حضور یافت و طی صحبت‌های کوتاهی از همراهی و همدلی مدیران سینما در جشنواره فیلم فجر تشکر کرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  27,606,170,00
 • روز صفر
  72,508,835,00
 • سگ بند
  268,957,250,00
 • شادروان
  86,128,730,00
 • قدغن
  2,229,005,00
 • لامینور
  3,402,450,00
 • مرد بازنده
  56,534,990,00
 • مغز استخوان
  1,924,755,00
 • موقعیت مهدی
  101,898,877,50
 • گل به خودی
  6,281,140,00