بیان مشکلات مالی و روزمرگی در قالب طنز «خداداد»/ انجام یک پنجم تصویربرداری در ۱۰-۱۲ روز | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶
در بازدید معاون سیما از سریال نوروزی شبکه دو مطرح شد؛

بیان مشکلات مالی و روزمرگی در قالب طنز «خداداد»/ انجام یک پنجم تصویربرداری در ۱۰-۱۲ روز

معاون سیما به همراه مدیران شبکه دو سیما از پشت صحنه سریال نوروزی این شبکه بازدید کردند.

به گزارش صبا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، حمید شاه‌آبادی معاون سیما همراه با محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو، حمیدرضا دیبایی قایم مقام شبکه، بهرنگ ملک محمدی مدیر فیلم و سریال شبکه، مرتضی طاهری سرپرست اداری مالی معاونت سیما و حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما از پشت صحنه سریال نوروزی شبکه دو بازدید کردند.

در این بازدید علی غفاری کارگردان مجموعه تلویزیونی «خداداد»، گزارشی از روند تولید سریال ارایه کرد.

معاون سیما در حاشیه بازدید از پشت صحنه سریال نوروزی «خداداد» گفت: برنامه هایی که برای نوروز امسال تدارک دیده شده، مجموعه ای است از کارهای متفاوت که وجه طنز و سرگرمی آن، یکی از وجوه غالب این برنامه ها خواهد بود.

شاه آبادی بیان کرد: با همت همکاران شبکه دو و مجموعه حوزه گروه فیلم و سریال این شبکه، به تازگی سریالی با عنوان «خداداد» به کارگردانی علی غفاری کلید خورده که اثری شیرین و طنز است و امیدواریم بینندگان و همراهان همیشگی تلویزیون از تماشای آن لذت ببرند.

او افزود: مخاطبان با توجه به موضوعی که «خداداد» دارد، همذات پنداری خوبی با آن می کنند. این سریال کشمکش های زندگی اقشار متفاوت را نشان می دهد.

معاون سیما اظهار کرد: حال و هوای این سریال متناسب با ایام نوروز است و پیام محتوایی ارزشمندی را در مقوله امانتداری، صداقت، حس نوع دوستی و رزق حلال دارد. مجموعا یک سریال ایرانی با طبع گرم خانواده های ایرانی است که به نظر می رسد اوقات خوش و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم کند.

شاه آبادی ادامه داد: «خداداد» از شمار قابل توجهی از بازیگران خوب بهره برده و بیش از ۵۰ لوکیشن هم برای این سریال در نظر گرفته شده و به لحاظ فضای داخلی و بیرونی از تنوع مطلوبی برخوردار است که می تواند برای مخاطبان جذابیت داشته باشد.

این مدیر تلویزیون خاطرنشان کرد: این سریال از سوژه ای برخوردار است که می تواند توقعات اجتماعی قشرهایی مختلف را برآورده کند و گره های داستانی خوبی در این کار دیده شده و مطایبه و طنزهای شیرینی در آن وجود دارد و با توجه چالش هایی که در فیلمنامه وجود دارد، می تواند همچون قلابی ذهن مخاطب را همراه کند.

معاون سیما در پایان گفت: مجموعه دست اندرکاران این سریال همه با جدیت و تلاش در حال تصویربرداری و ضبطند و کار از سرعت بالایی برخوردار است که ان شالله برای پخش نوروزی آماده خواهد شد.

سکانسی از این سریال هم در حضور معاون سیما ضبط شد.

علی غفاری کارگردان «خداداد» سریال نوروزی شبکه دو سیما در حاشیه بازدید معاون سیما از پشت صحنه این سریال گفت: تمام تلاش عوامل مجموعه این است که در زمان مناسب و بهترین کیفیت، این سریال را برای پخش نوروزی آماده کنند.

او ادامه داد: این سریال در ۱۳ قسمت تهیه و تولید می شود و داستان آن در مورد مشکلات مالی و روزمرگی افرادی است که برای به دست آوردن خرج و مخارج زندگی تلاش می کنند. این سریال در قالب طنز این مشکلات را بیان می کند.

غفاری خاطرنشان کرد: گروه خیلی خوبی داریم و از حدود ۱۰-۱۲ روز پیش که تصویربرداری مجموعه «خداداد» شروع شده، حدود یک پنجم کار انجام شده و هم زمان هم مراحل فنی کار هم انجام می شود.

او افزود: در این سریال، داستانی نجیب و شریف را با رگه های طنز روایت می کنیم و تمام تلاشمان این است که لبخند به لب تماشگران بیاید.

کارگردان این سریال با اشاره به ۵۰ لوکیشنی که برای «خداداد» در نظر گرفته شده، تصریح کرد: تنوع و تعدد فضای داخلی و خارجی مکان های فیلمبرداری بر جذابیت کار تاثیر می گذارد و قرار است حدود ۸۰ درصد از سریال در تهران و ۲۰ درصد در خارج از تهران فیلمبرداری شود.

در این سریال رضا ناجی که نقش «خداداد» را بازی می کنند، پیام دهکردی، سوسن پرور، علی صبوری، سیاوش طهمورث، سارا باقری و تعداد زیادی از بازیگران همکاری می کنند.

مجموعه تلویزیونی «خداداد» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ۱۳ قسمت در حال تولید برای پخش نوروز ۱۴۰۱ از شبکه دو سیماست.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  27,606,170,00
 • روز صفر
  72,508,835,00
 • سگ بند
  268,957,250,00
 • شادروان
  86,128,730,00
 • قدغن
  2,229,005,00
 • لامینور
  3,402,450,00
 • مرد بازنده
  56,534,990,00
 • مغز استخوان
  1,924,755,00
 • موقعیت مهدی
  101,898,877,50
 • گل به خودی
  6,281,140,00