اسامی آثار پذیرفته‌شده در بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر | خبرگزاری صبا
امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۸

اسامی آثار پذیرفته‌شده در بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر

هیات انتخاب بخش نمایش خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر  فجر آثار حاضر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری جشنواره، هیات انتخاب متشکل از مجید امرایی دراماتراپیست و کارگردان تئاتر، نگار نادری نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، میلاد مولوی کارگردان و بازیگر تئاتر، محمدهادی عطایی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، داریوش نصیری نویسنده، پژوهشگر، کارگردان و بازیگر تئاتر، علی‌محمد رادمنشنویسنده، کارگردان و بازیگر رادیو و تئاتر، مهدی حبیبی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر ۲۰ اثر را در بخش رقابتی و ۸ اثر را در بخش غیررقابتی بخش تئاتر خیابانی چهلمین جشنواره تئاتر فجر انتخاب کردند.

نمایش‌های خیابانی حاضر در بخش رقابتی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

«آخرین اولی» به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری از تهران

«آشوبگران»  به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی ازسیستان و بلوچستان   زاهدان

«آلتن آی» به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی‌نژاد از گیلان سیاهکل

«ارزش نداره» به نویسندگی محمدرضا جعفری‌لفوت و کارگردانی میلاد حسین‌زاده ازگیلان آستانه اشرفیه

«باجه تلفن» به نویسندگی و کارگردانی  افشین خدری  از کردستان سنندج

«بـیـز اوچ نــفــر» به نویسندگی و کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از آذربایجان شرقی مرند

«۲۵ متر آرزو» به نویسندگی و کارگردانی سیدپویا امامی از اصفهان

«پینوکیو» به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی    از ایلام دهلران

p. o. v به نویسندگی هما پارسایی  و کارگردانی احمد صمیمی از  تهران

تله من به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی  از اصفهان   شاهین‌شهر

چهارشنبه خاتون به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی آرزو علی‌پور ازگیلان لاهیجان

درشکه گرسنگان به نویسندگی و کارگردانی  مختار محمدی ازکردستان مریوان

روده درازی‌های یک مرده بی‌صاحب به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی از اصفهان خمینی‌شهر

طوطی و بازرگان به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از  ایلام دهلران

قصه کفش‌ها به نویسندگی حسام الدین ایرانمنش و کارگردانی روح‌الله آریس از کرمان

کله دم سبز شمرونی به نویسندگی و کارگردانی  مارال ایزدبخش از بوشهر

مرغ همسایه غاز نیست به نویسندگی مصطفی کولیوندی و کارگردانی سعیده عبداللهی و مصطفی کولیوندی     از ایلام

هلونه به نویسندگی میلادحسین‌زاده و کارگردانی محمدرضا جعفری لفوت از گیلان آستانه اشرفیه

یک شهر زیبا به نویسندگی مرتضی اسدی‌مرام و کارگردانی بهاره سعیدی‌پناه ازکرمانشاه

یک کروموزوم بیشتر به نویسندگی سامان شکیبا و جلال حسنوند و کارگردانی جلال حسنوند از تهران

در  بخش غیررقابتی هم این آثار به ترتیب حروف الفبا انتخاب شدند:

به دنبال خورشید به نویسندگی جلال حسنوند و کارگردانی حسین نادری از تهران

جلیکی برای مامادریا به نویسندگی حسن احمدی‌نسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

حیاط خانه ما به نویسندگی و کارگردانی وحید خسروی از تهران

خان‌طلا به نویسندگی پرویز جلیل‌نژاد و کارگردانی سورنا ایرانی و رضا وفانیا ازکهگیلویه‌وبویراحمد بهمئی

روزگار سرد به نویسندگی امیرزارع زاده و کارگردانی سمیرا سلیمانی  از کردستان  سقز

سرزمین من به نویسندگی و کارگردانی بهناز زحمتکش از یزد

کربلای آب به نویسندگی علی بید اویسی و کارگردانی علی بید اویسی و سولماز محمدی ازگیلان لاهیجان

مدافع آخر  به نویسندگی  محمد قاسمی و کارگردانی احمد جعفری از تهران

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
  • دینامیت
    356,082,679,90
  • قهرمان
    106,912,867,50
  • درخت گردو
    36,425,464,50
  • گربه سیاه
    8,298,108,00
  • بی همه چیز
    26,115,117,02
  • تک خال
    9,821,831,40
  • پوست
    8,089,579,00
  • منصور
    28,989,114,50
  • بندر بند
    686,190,00
  • خون شد
    1,956,935,96
  • گشت 3
    285,095,039,50
  • آتابای
    38,926,673,00
  • شهر گربه ها
    29,285,025,00
  • تومان
    1,314,570,00