امروز ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۷

آغاز اجرای دو نمایش منتخب جشنواره «صاحبدلان» در تئاترشهر

دو اثر نمایشی برگزیده «دوره نهم تئاتر صاحبدلان» از امروز اجراهای خود را در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز می کنند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، دو اثر نمایشی منتخب «دوره نهم تئاتر صاحبدلان» از روز سه شنبه ۲۶ شهریور ماه اجراهای خود را در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز می کنند.

«آن کس که نیامده می داند» عنوان اثر نمایشی جدیدی به نویسندگی زهره غلامی و کارگردانی ژاله کاظمی است که از روز سه شنبه ۲۶ شهریور ماه ساعت ۱۷ به مدت زمان ۴۰ دقیقه با بازی زهرا غلامی، سمیه انصاری و مریم رادپور در کارگاه نمایش اجرا می شود.

در خلاصه داستان نمایش «آن کس که نیامده می داند» آمده است: این نمایش داستان دختران مامون عباسی را روایت می کند که یکی از آنها همسر امام رضا (ع) است و دیگری نیز به نکاح امام جواد (ع) در آمده است. این نمایش در واقع روایت گر تفاوت دیدگاه این دو خواهر است…

نمایش«باد که می نویسد» هم عنوان نمایش تازه دیگری به نویسندگی آرش عباسی است که از روز سه شنبه ۲۶ شهریور ماه به کارگردانی سیاوش جامع در کارگاه نمایش میزبان علاقه مندان تئاتر است.

در این نمایش که از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸:۱۵ به مدت زمان ۶۰ دقیقه اجرا می شود، هدی نوری زاده، میثم جهانگیری و امین اکبری نسب به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان نمایش «باد که می نویسد» آمده است: یک نهاد فرهنگی مرتبط با نشر ارزش های دفاع مقدس با نامه هایی رو به رو می شود که متعلق به یکی از فرماندهانی است که بیست سال قبل طی عملیاتی شهید شده، اما این نامه در حال حاضر نوشته شده و این موضوع باعث پیچیدگی موضوع و ایجاد شبهاتی می شود که خود آغاز ماجرایی دیگر است…

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است