امروز ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۲

جدایی رسمی ادل و همسرش کلید خورد

ادل خواننده پرآوازه بریتانیایی و همسرش پروسه طلاق از یکدیگر را در لس‌آنجلس به جریان انداختند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ونیتی فیر، ادل خواننده و ترانه‌سرای سرشناس بریتانیایی به طور رسمی از همسر خود، سیمون کنکی تقاضای طلاق کرد.

این زوج از ماه آپریل جدا از هم زندگی کرده و در حال بررسی راهی برای حضانت مشترک فرزند خود یعنی آنجلو بودند روز پنجشنبه ۱۲ آگوست مدارک رسمی مربوط به طلاق را در لس‌آنجلس امضا کردند.

ادل ۳۱ ساله درباره این موضوع اظهاری نکرده است، اما در آپریل گذشته طی بیانیه کوتاهی که توسط نمایندگان خود منتشر کرد آمده بود: آدل و شریک زندگیش از هم جدا شده‌اند. آنها به رشد و پرورش مشترک و توام با عشق فرزندشان متعهد هستند. آنها مانند همیشه تقاضای حفظ حریم خصوصی خود را دارند و اظهارنظر دیگری نخواهد بود.

کنکی ۴۵ ساله بنیان‌گذار یک کمپانی تولید آب معدنی دوستدار محیط زیست استو ادل ملاقات با او را از سال ۲۰۱۱ آغاز کرد. این دو ۵ سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۶ طی یک مراسم پنهانی با هم ازدواج کردند و ادل سرانجام در سال ۲۰۱۷ و با سخنرانی خود در مراسم گرمی پیوند مشترک خود را عمومی کرد.

پیش از این رسانه‌ها خبر داده بودند که ادل و همسرش از ژانویه ۲۰۱۹ و پس از کنسرت التون جان دیگر با هم دیده نشده‌اند.

ادل  یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان جهان است و تخمین زده می‌شود که حدود ۱۰۰ میلیون نسخه از آلبوم‌ها و تک‌آهنگ‌های او در سرتاسر جهان به فروش رفته است.

اشکان مزیدی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است