«رمز و ارز» و صنعت بلاکچین و ارز دیجیتال برنامه جدید شبکه پنج تلویزیون | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۰

«رمز و ارز» و صنعت بلاکچین و ارز دیجیتال برنامه جدید شبکه پنج تلویزیون

«رمز و ارز» با محوریت پرداختن به صنعت بلاکچین و ارز دیجیتال به زودی از شبکه پنج سیما پخش می شود. 
به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه تخصصی تلویزیونی «رمز و ارز» با محوریت پرداختن به صنعت بلاکچین و ارز دیجیتال، به تهیه کنندگی مجید فتاحی به زودی از شبکه پنج سیما پخش می شود.
مجید فتاحی تهیه کننده برنامه تلویزیونی «رمز و ارز» در این زمینه گفت: این برنامه اولین برنامه تخصصی تلویزیون درباره صنعت بلاکچین و ارزهای دیجیتال است که به صورت کامل و جامع این موضوع را برای مخاطبان تبیین و بررسی می‌کند.
وی ادامه داد: بخش زیادی از این برنامه به گفتگوی تخصصی پیرامون این موضوع اختصاص دارد و در هر قسمت یک موضوع مرتبط با بلاکچین، ارزهای دیجیتال و روندهای جدید پولی مبتنی بر انقلاب دیجیتال، با حضور یک کارشناس زبده یا یکی از مسوولان سیاستگذار در این حوزه تحلیل می شود.
این تهیه‌کننده در پایان یادآور شد: در این برنامه ۴ شرکت کننده مطلع در این حوزه با کارشناس برنامه گفتگو می کند و چالش های مهم را در این خصوص مطرح می‌کنند. این برنامه به مخاطبان کمک می کند که در صورت ورود به بازار ارزهای دیجیتال اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند.
فتاحی در پایان خاطرنشان کرد: موشنگرافی، میان برنامه، گفتگوی تخصصی، مقایسه آماری ایران با وضعیت جهانی و…. بخش های مختلف این برنامه است که به مدت ۴۰ دقیقه پخش می‌شود.
برنامه تخصصی تلویزیونی «رمز و ارز» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که با اجرای آرش سروری به زودی مهمان خانه مخاطبان می شود.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است