«مستقیم ته منصور جنوبی» به روزهای پایانی رسید | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۶

«مستقیم ته منصور جنوبی» به روزهای پایانی رسید

تالار حافظ این روزها شاهد اجرای تعدادی از هنرجویان تئاتر است که در نمایشی به قلم محمد میرعلی اکبری و کارگردانی پریسا محمدی ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی نمایش، پریسا محمدی کارگردان نمایش «مستقیم ته منصور جنوبی» در گفتگویی کوتاه از دشواری های تمرین و آماده سازی این نمایش در شرایط کرونا و همچنین از اشتیاق و ممارست هنرجویان برای ایفای نقش هایشان صحبت کرد و توضیح داد: نمایش ما روایت زندگی ها و آدم های مختلفی است که در کوچه پس کوچه های یک منطقه شهر زندگی می کنند. نمایشنامه رئالیستی است که محمد میر علی اکبری آن را نوشته است.

محمدی با اشاره به این که روزهای پایانی اجرا را سپری می کنند، افزود: این نمایش با تهیه کنندگی موسسه هنر گستر حیایی و بازی ۲۴ هنرجوی بازیگری آماده شد.

فرزانه ابراهیم پور، سعید اردشیری، شاهین امیرپور، مجتبی برومندیان، ستایش خوش طینت، محمدرضا دهگان، محدثه رحمان پور، علی زرگر، ایمان شفیعی، آرین شهرابی، امیر صمدی، دنیا قاسم زاده، کیمیا مقدم، رضا مهراد، عاطفه نوذری، سحر واثق، محمد اقایی، وحید نوریان پور، امیر رضا علمداری، امیر محمد نوری شاد، شاهین اقازاده، امیرحسین امیری راد و علی کرمانی بازی می‌کنند.

علی اکباتانی، سحرواثق و علی زرگر در گروه کارگردانی این اثر حضور دارند.

از دیگر عوامل این اثر عبارتند از: منشی صحنه: مریم بابایی، برنامه ریز: سحر واثق، مجری طرح: امید حیایی، طراح صحنه: سعید یزدانی، اجرا و ساخت دکور: شرکت ساجیران رضا عابدی، طراح گریم: یگانه عابدی و مریم فریادرس، موسیقی: شهرام آذرمهر.

 نمایش «مستقیم ته منصور جنوبی» تا ۲ آذر ماه روی صحنه است و ساعت ۱۹ در تالار حافظ میزبان عمومی مخاطبان خواهد بود.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است