همسر خانه‌دار یک بازیگر شناخته‌شده‌ سینما بازیگر می‌شود | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۰
معرفی کتاب؛

همسر خانه‌دار یک بازیگر شناخته‌شده‌ سینما بازیگر می‌شود

«آذر، پرویز، شهدخت و دیگران» نوشته مرجان شیرمحمدی به همت نشر چشمه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ادبیات خبرگزاری صبا، کتاب «آذر، پرویز، شهدخت و دیگران» نوشته مرجان شیرمحمدی به همت نشر چشمه به چاپ رسید.

در توضیح این کتاب آمده است: «مرجان شیرمحمدی، نویسنده و بازیگر ایرانی، در ادبیات داستانی ایران چهره‌ای شناخته‌شده است. فارغ از فعالیت‌های سینمایی‌اش، او بیش از دو دهه است که در ادبیات ایران حضور دارد و آثار زیادی منتشر کرده است. شیرمحمدی کار خود را با دو کتاب «بعد از آن شب» (۱۳۸۰) و «سپس یک جای امن» (۱۳۸۴) آغاز کرد.

«آذر، پرویز، شهدخت و دیگران» پنجمین اثر این نویسنده است که اولین‌بار سال ۱۳۹۳ منتشر شد، کتابی که بر اساس آن فیلمی هم با همین نام به کارگردانی بهروز افخمی ساخته شد.»

رمان داستان بازیگر شدن همسر خانه‌دار یک بازیگر شناخته‌شده‌ سینماست. اتفاقی که باعث می‌شود این دو کنار هم قرار بگیرند و از قضا زن بدرخشد و دیده شود و همین آغاز حسادت و اختلاف و ماجراهای متعدد دیگری است که زندگی‌شان را به فروپاشی کامل سوق می‌دهد.

کتاب شیرمحمدی با تکیه بر گسست‌های عاطفی‌ای نوشته شده که انگار سال‌ها خود را پنهان کرده‌اند و ناگهان با نیشتری سر باز کرده‌اند و تبدیل می‌شوند به حفره‌هایی تاریک و عمیق.

رمان «آذر، پرویز، شهدخت و دیگران» در ۱۸۴ صفحه با قیمت ۵۸ هزار تومان روانه بازار کتاب شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است