تعرفه قیمت خدمات نظافتی منزل و ساختمان در سال ۱۴۰۰ | خبرگزاری صبا
امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

تعرفه قیمت خدمات نظافتی منزل و ساختمان در سال ۱۴۰۰

نظافت منزل از پر طرفدار ترین کارهای شرکت نظافتی می باشد، که باید با اصول خدمات نظافتی انجام شود .

 

 

 

به گزارش واحد بازرگانی صبا، یکی از خدماتی که در فرهنگ مردم ایران از اهمیت بالایی بر خوردار است نظافت منزل می باشد و همواره درخواست های بسیار زیادی از سوی مشتریان برای ارائه خدمات نظافتی منزل و ساختمان توسط نظافتچی آقا و نظافتچی خانم وجود دارد. در این مقاله با ما همراه شوید تا با خدمات نظافت منزل، شستشوی مبل و قالیشویی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

انواع نظافت منزل عبارتند از:

 1. نظافت منزل استاندارد

در این نوع نظافت منزل خدماتی همچون: گرد گیری تمام وسایل منزل، بسته بندی و جمع کردن اسباب و اثاثیه، مرتب کردن و جمع آوری وسایل داخل کمد لباس، جارو کردن منزل، تی کشیدن کف اتاق ها و هال و پذیرایی، نظافت سرویس بهداشتی(حمام و دستشویی و…)، نظافت سرامیک و کاشی و آینه، دستمال کشیدن شیرآلات و تمام کارهای از این دست را شامل می شود.

 1. نظافت پنجره ها و دیوارها

در این نوع نظافت منزل، تمرکز کلی بر روی نظافت پنجره ها و دیوارهاست؛ چرا که باید با دقت بالاتری این کار صورت پذیرد. لذا برای نظافت استاندارد اگر نظافت پنجره ها و دیوارها هم مد نظر باشد معمولا زمان نظافت بالا می رود از این رو برای بالا بردن کیفیت بهتر است که از دو نیروی نظافتچی آقا یا خانم استفاده شود تا هم زمان تمیزکاری کاهش پیدا نماید و هم رضایت مشتری بالا تر رود.

برای این منظور بهتر است که برای نظافت منزل استاندارد یک نفر در نظر گرفته شود و برای نظافت پنجره ها و دیوارها هم از یک نیروی نظافتچی دیگر استفاده شود تا بازدهی کار بالا باشد.

 1. نظافت کلی لوازم منزل

از این نوع معمولا برای اسباب کشی و خانه تکانی آخر سال بیشترین کارایی را دارد و اغلب زمانی بیش از یک روز را می طلبد، در این نوع نظافت منزل، شستشوی مبل و قالیشویی و… مد نظر است که در دو نوع قبلی این نوع خدمات وجود ندارد و تعرفه نظافت منزل در این صورت بالاتر از نظافت استاندارد خواهد بود.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت نظافت منزل

تعرفه نظافت منزل به شرایط مختلفی وابسته است که در ادامه به مهمترین عوامل تاثیرگذار می پردازیم:

 • متراژ منزل

هر چقدر متراژ خانه بزرگتر باشد طبیعتا زمان بیشتری صرف نظافت منزل خواهد شد و کارهایی مثل گردگیری، جمع آوری و بسته بندی اثاثیه، جارو کردن وقت گیر می باشد و روی قیمت نظافت منزل تاثیرگذار خواهد بود.

 • تعداد و متراژ سرویس های بهداشتی

یکی دیگر از شرایط تاثیرگذار  روی قیمت نظافت منزل تعداد و متراژ سرویس های بهداشتی می باشد، چرا که در برخی از منازل دو یا سه سرویس بهداشتی به صورت مجزا یا متراژ سرویس بهداشتی بیشتر از حالت استاندارد می باشد و وسایلی همچون وان حمام و… در داخل آن قرار دارد که در این صورت قیمت نظافت سرویس های بهداشتی با توجه به وقت گیر بودن آن بیشتر محاسبه خواهد شد.

 • تعداد اتاق های منزل

با توجه به اینکه نظافت اتاق ها و جمع و مرتب کردن وسایل خرده ریزه اتاق ها نیاز به زمان بیشتری دارد اگر تعداد اتاق ها بیشتر باشد هزینه نظافت منزل نیز بیشتر خواهد بود چرا که هر چقدر فضای منزل یک دست باشد کار نظافت راحت تر انجام خواهد شد و زمان کمتری از نظافتچی خواهد گرفت.

شستشوی مبل در محل

با توجه به گران شدن مبلمان یکی از راه های پایین آوردن هزینه های خانوار، شستشوی مبل در محل است، چرا که باعث می شود با کمترین هزینه، مبلمان شما نو نوار شده و مانند روز اول می توانید از مبلمان خود استفاده کنید.

در برخی از مواقع، افراد با استفاده از شوینده های خانگی اقدام به شستشوی مبل می نمایند که در این صورت باعث آسیب رساندن به مبلمان می شوند و باعث نابودی مبلمان خواهند شد، چرا که با آب و پودرهای شیمیایی اقدام به شستشوی مبل می کنند و علاوه بر ابر و فوم، پارچه رومبلی و در برخی موارد کلاف مبل نیز در اثر رطوبت بیش از حد آسیب می بیند که پیشنهاد ما شستشوی مبل با استفاده از دستگاه های بروز مبل شور می باشد که علاوه بر تمیز کردن مبل، بوی ناخوشایند را نیز از بین می برد.

خدمات قالیشویی

در نوع سوم نظافت منزل به بررسی خدمات منحصر به فرد پرداختیم که معمولا در اواخر سال از آن استفاده می شود، در صورتی که می توانید از تکنسین مجرب نظافت منزل، بدون نیاز به واگذاری فرش به شرکت های قالیشویی، جهت شستن فرش در منزل استفاده کنید. این کار بیشتر برای شستشوی قالیچه یا موکت‌های کوچک انجام پذیر است که هزینه آن به صورت جدا از قیمت نظافت منزل دریافت میگردد.

در صورتی که مایل باشید می توانید توسط تکنسین مجرب قالیشویی، بدون نیاز به واگذاری فرش به شرکت های قالیشویی، از خدمات قالیشویی استفاده کنید. تکنسین قالیشویی با استفاده از دستگاه و روش های شستشوی فرش در منزل، اقدام به شستن فرش شما می نمایند و با بالاترین کیفیت و بازدهی کار انجام می شود.

از خدمات قالیشویی در منزل می توان به شستشوی فرش های نفیس و دستباف اشاره کرد که با استفاده از مواد شوینده ارگانیک با حفظ ریشه های فرش اقدام به شستشوی فرش می نمایند و از هرگونه پارگی و آسیب جدی به فرش جلوگیری می شود.

جمع بندی مقاله و کلام پایانی

در این مطلب به بررسی خدمات نظافت منزل، شستشوی مبل، قالیشویی پرداختیم در پایان منتظر نظرات و تجارب شما و دیگر دوستانتان هستیم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • دینامیت
  259,155,928,400
 • قهرمان
  83,506,782,000
 • درخت گردو
  34,748,014,500
 • خورشید
  16,507,348,500
 • هفته‌ای بک بار آدم باش
  15,127,772,500
 • تک خال
  9,821,831,400
 • پوست
  7,398,669,000
 • منصور
  16,253,144,000
 • مدیترانه
  3,218,274,000
 • خون شد
  1,956,935,966
 • گشت 3
  121,849,186,500
 • آتابای
  7,901,638,000
 • شهر گربه ها
  3,164,761,500
 • تومان
  1,026,525,000