جشنواره فیلم فجر امسال شاهد حضور فیلم‌های اخلاق‌مدار، امیدآفرین و آگاهی‌بخش است | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۲
مسعود نقاش زاده اعلام کرد:

جشنواره فیلم فجر امسال شاهد حضور فیلم‌های اخلاق‌مدار، امیدآفرین و آگاهی‌بخش است

مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر اهداف و جزییاتی از ثبت نام متقاضیان این رویداد هنری را عنوان کرد.

به گزارش صبا، مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر درباره روند ثبت نام آثار متقاضی شرکت در این دوره از جشنواره گفت: در چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر شاهد آثاری اخلاق مدار، امیدآفرین و آگاهی بخش هستیم.

معاون فرهنگی سابق بنیاد سینمایی فارابی با اشاره به استقبال سینماگران اظهار کرد: از آغاز ثبت نام فیلم های متقاضی حضور در چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر می گذرد و استقبال نسبتا خوبی از سوی اهالی هنر هفتم از سیمرغ چهلم به عمل آمده است.

معاون سابق آموزش و پژوهش خانه سینما افزود: از آغاز ثبت نام تا همین ۵ روز گذشته حدود ۲۰ نفر از صاحبان فیلم ها برای شرکت در این رویداد ثبت نام کرده‌اند البته تجربه سال‌های گذشته نشان می‌دهد که معمولا در روزهای آخر ثبت نام تعداد بیشتری از تهیه‌کنندگان و صاحبان آثار ثبت نام می‌کنند.

دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر بیان کرد: به حضور حداکثری مردم در سینماهای بسیار امیدوارم.

مدیر کل امور برنامه‌ها و مشاور عالی مرکز سیما فیلم درباره چگونگی وضعیت سالن‌های نمایش آثار عنوان کرد: سال گذشته با اینکه واکسیناسیون اینقدر گسترش پیدا نکرده بود ستاد ملی مقابله با کرونا با ۵۰ درصد ظرفیت نمایش در سالن ها موافقت کرد و امسال خوشبختانه تا همین لحظه که ما گفتگو می‌کنیم درصد بسیار بالایی از هموطنان ما در فرآیند واکسیناسیون واکسینه شدند و ایمنی در جامعه بالاتر رفته این امید را داریم که سناریوی اول و مطلوب ما یعنی استفاده همه تماشاگران علاقه‌مند از برنامه های جشنواره اجرایی شود.

نقاش زاده در پایان مطرح کرد: امسال ما فقط بخش ملی جشنواره فیلم فجر را داریم و از سال آینده بخش بین الملل این رویداد نیز اضافه خواهد شد.

چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری مسعود نقاش زاده برگزار می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است