اجرای طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ با میزبانی بیش از ۹۶۰ کتابفروشی | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۴

اجرای طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ با میزبانی بیش از ۹۶۰ کتابفروشی

طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ با مشارکت ۹۶۶ کتابفروشی از ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰ در کتابفروشی‌های عضو در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ از شنبه ۲۹ آبان‌ماه کار خود را در  ۹۶۶ کتابفروشی عضو طرح در ۳۱ استان کشور آغاز و تا روز چهارشنبه ۳ آذرماه ادامه خواهد داشت. این طرح در استان و شهرهای کمتر برخوردار از کتابفروشی از شنبه ۲۹ آبان تا دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ به مدت ۱۰ روز برگزار خواهد شد.

از مجموع  ۹۶۶ کتابفروشی عضو طرح، ۷۳۷  کتابفروشی در مرکز استان و ۲۲۹ کتابفروشی در  سایر شهرهای استان در نوزدهمین دوره طرح‌های توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها (طرح‌های فصلی فروش کتاب) با عنوان«پاییزه کتاب ۱۴۰۰» مشارکت کردند.

بیشترین مشارکت کتابفروشی‌ها در طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ به استان‌های تهران، خراسان رضوی و اصفهان با ۱۴۵، ۱۱۷ و ۹۴ کتابفروشی تعلق دارد.

در طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ خریداران می‌توانند کتاب‌های تالیفی را با یارانه ۲۰ درصدی و کتاب‌های ترجمه را با یارانه ۱۵ درصدی از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کنند. سقف مجاز خرید سیصد هزار تومان و سقف یارانه خرید برای هر خریدار  شصت هزار تومان تعیین شده است.

اسامی، مشخصات و آدرس کتابفروشی‌های عضو طرح پاییزه کتاب ۱۴۰۰ در tarh.ketab.ir قابل مشاهده است.

بیست‌و‌نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از بیست‌وچهارم آبان‌ماه آغاز شده و تا یکم آذرماه ١۴٠٠ با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پُرکنیم» در سراسر کشور  ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است