APIهای بانکی و مالی پادیوم | خبرگزاری صبا
امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۵

APIهای بانکی و مالی پادیوم

پادیوم یک بازارچه API و خدمات دیجیتال است که ضمن تسهیل ورود کسب‌و‌کارها به فضای دیجیتال، یک بستر امن را برای توسعه و پیشرفت آن‌ها فراهم می‌کند.

به گزارش واحد بازرگانی صبا، در دنیای امروز که بخش زیادی از نیازهای روزمره ما با استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون پاسخ داده می‌شود، کمتر اپلیکیشنی را می‌توان یافت که نیاز به انجام عملیات‌های بانکی نداشته باشد. از کارهای عادی روزانه مانند خرید وسایل و پرداخت قبض گرفته تا خرید اشتراک اپلیکیشن مورد علاقه، نیاز به اتصال به استفاده از بانکی دارد. در حال حاضر اکثر کسب‌و‌کارها به نوعی نیاز به استفاده از خدمات و سرویس های بانکی دارند. در گذشته دریافت این خدمات برای کسب‌و‌‌کارها مشکل بود و مخاطرات زیادی به همراه داشت، اما ورود APIها به این عرصه، همه چیز را دچار تغییر و تحول کرد.

با پیشرفت فناوری و کمک APIها، اکنون دریافت خدمات بانکی برای کسب‌و‌کارها در بستری امن و به راحتی انجام می‌شود. بسیاری از عملیات‌های بانکی و مالی مانند برداشت مستقیم، کارت به کارت، تسویه و… از طریق APIها قابل دریافت هستند. اما هنوز هم طی کردن فرایند اداری و مذاکره با بانک‌ها و موسسه‌های مالی زمان بر و گاهی خسته‌کننده است. اینجاست که پادیوم به کمک شما می‌آید.

پادیوم وارد می‌شود

پادیوم یک بازارچه API و خدمات دیجیتال است که ضمن تسهیل ورود کسب‌و‌کارها به فضای دیجیتال، یک بستر امن را برای توسعه و پیشرفت آن‌ها فراهم می‌کند. پادیوم یک پلتفرم دو سویه است که در آن ارائه‌دهنده‌ها می‌توانند در یک فضای رقابتی APIهای خود را ارائه کرده و دریافت‌کنندگان نیز می‌توانند به راحتی سرویس‌های مورد نظر خود را مقایسه، انتخاب و دریافت کنند.

یکی از محبوب‌ترین APIهای ارائه‌شده در پادیوم، APIهای بانکی است. این APIها از طرف بانک پاسارگاد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد و سرویس‌های مختلفی مانند کیف پول دیجیتال، برداشت مستقیم، کارت به کارت، تسویه و خدمات اینترنتی بانک پاسارگاد را شامل می‌شود.

خدمات پادیوم

حساب دیجیتال

افزایش تراکنش‌های مالی کسب‌و‌کارها باعث شده تا حساب دیجیتال به یکی از امکانات اساسی مورد نیاز آن‌ها تبدیل شود. حساب دیجیتال بانک پاسارگاد تمام امکانات حساب بانکی و حتی فراتر از آن را در اختیار کسب‌و‌کارها قرار می‌دهد. با API حساب دیجیتال ارائه شده در پادیوم شما می‌توانید سرویس‌های مختلفی مانند درخواست برداشت اعتبار توسط ابزار، ثبت و حذف امکان تسویه حساب خودکار، افزایش موجودی به طور مستقیم، انتقال وجه بین حساب‌های مجازی کسب‌و‌کار و یا انتقال وجه به کیف پول کاربران دیگر، دریافت اطلاعات کسب‌و‌کار و لیست دنبال‌کنندگان، انتقال وجه به مشتریان بر اساس فاکتور، دریافت گزارش‌های انتقال وجه و ویرایش شماره کارت به کارت را دریافت کنید.

برداشت مستقیم

این سرویس به شما اجازه می‌دهد تا با اجازه کاربر، هزینه خدمات خود را تا سقف مشخصی، به صورت خودکار از حساب بانکی وی برداشت کنید.

سرویس‌های بانک پاسارگاد

انجام تراکنش‌های مالی برای کسب‌و‌کارها می‌تواند امری زمان بر باشد. API پادیوم به شما اجازه می‌دهد عملیات‌های مختلف مانند انتقال وجه (داخلی، پایا و ساتنا) دریافت صورت حساب سپرده، استعلام موجودی، استعلام وضعیت انتقال وجه، پرداخت قبض و اطلاع از وضعیت چک را انجام دهید.

کارت به کارت

با استفاده از این سرویس می‌توانید به خدمات کارت به کارت بانک پاسارگاد دسترسی داشته باشید. بعد از ثبت‌نام ارسال مجوز پرداخت‌سازی خود به پادیوم، می‌توانید عملیات‌های مختلف کارت به کارت مانند دریافت اطلاعات دارنده کارت، انتقال وجه، برگشت و استعلام تراکنش را انجام دهید.

تسویه

API تسویه پادیوم به کسب‌و‌کارها اجازه می‌دهد باقیمانده حساب دیجیتال حساب خودشان را به هر حساب بانکی دلخواه انتقال دهند. فرایند تسویه از طریق شماره شبا یا به صورت کارت به کارت قابل انجام است.

بسیاری از خدمات بانکی ارائه‌شده در پادیوم از جمله تمام سرویس‌های حساب دیجیتال، به صورت رایگان قابل دریافت هستند. شما می‌توانید با ثبت کسب‌و‌کار خود در پادیوم، به راحتی این خدمات را دریافت کنید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • دینامیت
  259,155,928,400
 • قهرمان
  83,506,782,000
 • درخت گردو
  34,748,014,500
 • خورشید
  16,507,348,500
 • هفته‌ای بک بار آدم باش
  15,127,772,500
 • تک خال
  9,821,831,400
 • پوست
  7,398,669,000
 • منصور
  16,253,144,000
 • مدیترانه
  3,218,274,000
 • خون شد
  1,956,935,966
 • گشت 3
  121,849,186,500
 • آتابای
  7,901,638,000
 • شهر گربه ها
  3,164,761,500
 • تومان
  1,026,525,000