ایجاد امکان تماشای رایگان فیلم برای اعضای انجمن منتقدان سینما در پردیس سینمایی شمیران | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۷

ایجاد امکان تماشای رایگان فیلم برای اعضای انجمن منتقدان سینما در پردیس سینمایی شمیران

اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی می‌توانند از امکانات ویژه در پردیس سینمایی شمیران بهره ببرند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان، طبق تفاهم صورت گرفته بین انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران و پردیس سینمایی شمیران اعضای انجمن می‌توانند از اول آذرماه تا پایان سال ۱۴۰۰ فیلم‌های روز اکران را در این پردیس رایگان تماشا کنند.

اعضای انجمن با در دست داشتن کارت عضویت خود با مراجعه به این پردیس سینمایی که در منطقه یک تهران واقع شده است همه روزهای هفته از اکران رایگان فیلم‌ها بهره‌مند شوند. این تفاهم در دوره جدید هیات مدیره انجمن صورت گرفته و در راستای ارایه خدمات فرهنگی و رفاهی به اعضا است.

مدیریت پردیس سینمایی شمیران این خدمات را در راستای احترام به جامعه منتقدان سینمایی و ایجاد امکانی برای بیشتر دیده شدن فیلم‌های روز سینما و رونق‌بخشی به جریان نقد در رسانه‌های فرهنگی_هنری در نظر گرفته است.

پردیس سینمایی شمیران در منطقه اقدسیه، بزرگراه ارتش در طبقه چهارم مجموعه شمیران سنتر واقع شده است. این مجموعه توسط گروه سینمایی هنر شهر آفتاب از تیرماه سال ۹۹ به بهره برداری رسیده و دارای سالن قرمز با ۱۵۴ صندلی، سالن نارنجی با ظرفیت ۹۲ صندلی، سالن آبی با ۴۹ صندلی، سالن سبز با ظرفیت ۳۸ صندلی و سالن وی آی پی با ظرفیت ۳۳ صندلی است.

سالن‌های این پردیس از پروژکتورهای لیزری فول اچ دی و سیستم صوتی دالبی بهره‌مند هستند.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است