1

رونمایی از پوستر نمایش «بابا آدم»

به گزارش صبا، پوستر نمایش «بابا آدم» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج و تهیه کنندگی امیرحسین شفیعی در آستانه اجرای عمومی این اثر نمایشی در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر با طرحی از مریم حاصلی و طراحی لوگو تایپ توسط عظیم فلاح رونمایی شد.
«بابا آدم» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج و تهیه کنندگی امیرحسین شفیعی در آستانه اجرای عمومی این اثر نمایشی و معرفی بازیگران در تئاتر شهر رونمایی شد.
بازیگران این اثر نمایشی عبارتند از جواد پورزند، الهام شعبانی، حمیدرضا محمدی، سیدجواد حسینی، شهروز آقایی پور، مهتاب محسنی،  رضا جوشنی، سیامک زین الدینی، رامین قربانی
سایر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه: سینا ییلاق بیگی،طراح لباس: الهام شعبانی،طراح نور: رضا خضرایی،طراح گریم: وحدت سرچونی،طراح صدا و موسیقی:  فرزاد برهمن،طراح گرافيک: مریم حاصلی،طراح لوگو تایپ: عظیم فلاح،عکاس: شهریار اکبریه،مدیر رسانه ای: مریم رودبارانی،دستیار کارگردان و برنامه ریز: محمد حسن درباغی فرد،گروه کارگردانی: نیلوفر رازمند، کوروش شرفی، مهسا اسماعیل زاده.
لیلی عاج نویسنده نمایشنامه «سالی که دوبار پاییز شد» پیش از این نمایش‌هایی نظیر «خواب زمستانی»، «قندخون» و «کمیته نان» را روی صحنه برده است و سال گذشته نیز با نمایش «کجایی ابراهیم» در جشنواره تئاتر فجر حضور داشت.
اجرای این  اثر نمایشی در حالی است که نحوه فروش بلیت و حضور تماشاگران در تالارهای نمایشی با در نظر گرفتن ظرفیت ۵۰ درصدی تالارها و موارد مربوط به فاصله‌گذاری براساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.
علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.
انتهای پیام/