مهدی شکیبایی رییس فرهنگسرای رسانه شد | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۲

مهدی شکیبایی رییس فرهنگسرای رسانه شد

رییس سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران در حکمی مهدی شکیبایی را به‌عنوان رییس فرهنگسرای رسانه منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران در حکمی مهدی شکیبایی را به‌عنوان رییس فرهنگسرای رسانه منصوب کرد.

در حکم حجت‌الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران آمده است:

«نظر به تعهد، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان رئیس فرهنگسرای رسانه منصوب می‌شوید.

شایسته است با اتکا بر انگیزه، نیروی جوانی، ایمان و روحیه انقلابی مورد تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ضمن رعایت کامل قوانین، مقررات، کرامت اخلاقی و با حسن تدبیر و تعامل مثبت و موثر، نسبت به توسعه محتوایی و فعالیت‌های فرهنگسرای رسانه به کانون تربیتی و فرهنگی رسانه، ارتباط و تعامل با معاونت رسانه، ارتباطات و فضای مجازی، گسترش فعالیت رادیو زنده در فضا و واحدهای سازمان و شهرداری تهران و فعال‌سازی و گسترش پایگاه خبری سازمان به بهره‌گیری از نظرات کارشناسی و مشورتی مدیران و کارشناسان اقدام فرمایید.

انتظار می‌رود کلیه معاونان و مدیران در سازمان و مراکز وابسته همکاری لازم را با جنابعالی در مسیر تحقق موارد فوق داشته باشند.

از درگاه پروردگار یکتا پیروزی و توفیق روزافزون شما را خواستارم.»

شکیبایی مترجم و پژوهشگر در دو حوزه رسانه و سیاست خارجی است و پیش از این مسئولیت‌هایی نظیر مدیرعاملی خبرگزاری قدس و مدیرکل بین‌الملل خبرگزاری فارس را عهده‌دار بوده است.

از دیگر سوابق وی می‌توان به عضو هیات مدیره و سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان، کارشناس ارشد برنامه‌های صداوسیما در حوزه سیاست خارجی، عضو بنیاد ملی نخبگان مقاومت اسلامی و … اشاره کرد.

شکیبایی علاوه بر این مسئولیت، سرپرست موسسه فرهنگ و رسانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

پیش از این مهدی محمدی رییس فرهنگسرای رسانه بود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است