امروز ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۸
پاسخ صفار هرندی به وحید جلیلی:

مدعیان محترم کسری از مجموع فضیلت‌های حسین محمدی را ندارند

صفارهرندی در یادداشتی به انتقادات تند وحید جلیلی چهره رسانه ای از معاون فرهنگی دفتر رهبری پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا،این روزها باب نامه نگاری مدیران فرهنگی اصولگرا باز است و پس از انتقاد وحید جلیلی به صداوسیما و مدیران آن و افرادی در بیت رهبری که از آنها حمایت می کنند، احسان محمد حسنی از وی حمایت کرد. دیری نپایید که حجت الاسلام رضا غلامی دبیر شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری در یادداشتی همه منتقدان را نقد عادلانه و مستدل دعوت کرد. اما جلیلی سکوت نکرد و در یادداشت تند دیگری پاسخ وی را داد.

حال حسین صفارهرندی نیز در یادداشتی با تیتر «من شهادت می‌دهم که …» در دفاع از حاج حسین محمدی معاون فرهنگی دفتر رهبری و معاون بررسی دفتر رهبری نوشت: «۲۵ سال آشنایی، رفاقت و مجالست با برادر عزیزم جناب حسین محمدی قاعدتاً به بنده این امکان را می‌دهد که ارزیابی نسبتاً دقیق و واقعی از شخصیت حقیقی او داشته باشم. لذا شهادت می‌دهم که تدّین و داشتن روحیه تعّبدی در دینداری و تسلیم امر مولا بودن از یک سو و آگاهی و اشراف بر موازین عقیدتی و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی از سوی دیگر به ایشان شایستگی قرار گرفتن در جایگاه یک مستشار توانمند را بخشیده است و اگر ویژگی‌هایی همچون صدق، وفا، حسن خلق، روحیه جهادی، تلاشگری خستگی‌ناپذیر و مشورت‌پذیری را هم اضافه کنیم، مصداق کریمه: “انّ خَیرَ مَنِ استَأجَرت القویُ الامِین” خواهد بود. و البته بماند که حافظه قوی و ذهن منظم و طبقه‌بندی شده‌اش برای مثل بنده، همواره غبطه‌برانگیز بوده است!

با این همه ایشان هم مثل هر عنصر انقلابی و خدمتگزار این نظام ممکن است سزاوار نقد و ایرادی باشد اما بینی و بین الله در مقام مقایسه، مدعیان محترم آقای حسین محمدی، حتی کسری از مجموع فضیلت‌های متنوع او را دارا نیستند.

نیز، در حیرتم از وقت‌ناشناسی برخی دوستان که چطور باب نقد علنی و تخریب اصحاب و خادمان وفادار رهبری را درست در شرایطی گشوده‌اند که دشمن هرزه‌گو و رفقای راه گم کرده سابق، حملات پر حجمی را علیه این جایگاه به نیّت تضعیف عمود خیمه انقلاب آغاز کرده‌اند؟!

و بالاخره اطمینان دارم که برادر مؤمن و انقلابی حاج حسین محمدی به وعده صدق الهی ایمان دارد که فرمود:

انّ الله یدَافِعُ عَنِ الذِّینَ امَنُوا …»

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


  جدول فروش فیلم ها

  عنوان
  فروش (تومان)
  • خط باریک قرمز
   89,047,55
  • بازگشت کوتاه
   43,905,20
  • منگی
   27,696,90
  • تا ابد
   703,153,55
  • یلدا
   250,332,19
  • بی حسی موضعی
   532,165,25
  • قتل عمد
   98,569,79
  • پرو
   41,665,25
  • دریا موج کاکا
   30,220,25