رضا کوچک زاده مدیر رادیو مقاومت شد | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۳

رضا کوچک زاده مدیر رادیو مقاومت شد

رضا کوچک زاده تهمتن برای دومین سال متوالی به سمت مدیر رادیو مقاومت منصوب شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، علی بخشی زاده معاون صدا، طی حکمی رضا کوچک زاده تهمتن را برای دومین سال متوالی به سمت مدیریت رادیو مقاومت منصوب کرد.

رادیو مقاومت به مناسبت گرامی‌داشت دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی (برای دومین سال) با هدف تبیین مفهوم مقاومت در گفتمان انقلاب اسلامی و شناساندن مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی فعالیت می‌کند.

در بخشی از این حکم ماموریت هایی از جمله تبیین مدل مفهومی مقاومت در اندیشه امامین انقلاب، تبیین و بازنمایی شاخص‌ها و مولفه‌های مکتب شهید سلیمانی، تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ اصیل ایثار و شهادت، الگوسازی مکتب شهید سلیمانی برای نسل نوظهور و آینده‌ساز کشور و… برعهده مدیر رادیو مقاومت نهاده شده است تا در تعامل سازنده با بنیاد مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی، ستاد رسانه‌ای مکتب حاج قاسم سلیمانی در سازمان صدا و سیما و استفاده از ظرفیت‌های دیگر شبکه‌های رادیویی بتواند ماموریت خود در این شبکه را به انجام برساند.

کوچک زاده تهمتن در حال حاضر مدیر شبکه رادیویی گفت و گو است و سابقه مدیریت رادیو هایی از جمله رادیو اربعین، رادیو انتخابات و رادیو انقلاب را در کارنامه خود دارد.

رادیو مقاومت از اول دی به مدت ۳۰ روز روی موج FM ردیف ۹۵٫۵ و همچنین اپلیکیشن ایرانصدا قابل دریافت است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است