داوران مرحله بازخوانی تئاتر خیابانی «ایثار» معرفی شدند | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۵

داوران مرحله بازخوانی تئاتر خیابانی «ایثار» معرفی شدند

داوران مرحله بازخوانی بخش تئاتر خیابانی نخستین فصل‌واره استانی فرهنگی و هنری ایثار معرفی شدند.

به گزارش صبا، مرتضی اسدی مرام دبیر هنری نخستین فصل‌واره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» اسامی داوران مرحله بازخوانی جشنواره را اعلام کرد. طبق این اعلام محمد لارتی، سعید ذبیحی و حمید ساروخانی مسئولیت خوانش نمایشنامه‌ها را بر عهده دارند.

محمد لارتی

محمد لارتی کارگردان، آهنگساز و مدیر تئاتری سابقه داوری در جشنواره ملی و منطقه‌ای و همچنین دبیری و دبیر تخصصی چند جشنواره‌ ملی را در کارنامه کاری خود دارد. وی در حال حاضر مدیر اداره امور نمایشی و آوایی بنیاد شهید کشور است.

سعید ذبیحی

سعید ذبیحی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر خیابانی است و سابقه حضور مستمر در جشنواره های بین المللی از جمله جشنواره‌های تئاتر فجر، تئاتر خیابانی مریوان، نمایش‌های آیینی سنتی و جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک را در کارنامه کاری خود دارد و جوایز متعددی را از این رویدادها دریافت کرده است.

حمید ساروخانی

حمید ساروخانی پژوهشگر، طراح صحنه و تهیه کننده تئاتر دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات مقاومت و دکترای زبانشناسی است و رییس اداره هنرهای تجسمی و ادبی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور است.

نخستین فصل‌واره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» در بخش های سرود، نماآهنگ، نمایشنامه نویسی صحنه‌ای، تئاتر خیابانی و طرح و ایده خیابانی، عکس و پوستر، از ۱۳ لغایت ۱۹ آذر به دبیری عبدالله مرتضوی و به همت اداره‌کل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است