«خوشنام» در تهران به کار خود ادامه می‌دهد/ اضافه شدن چند بازیگر در روزهای آتی | خبرگزاری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۸
مدیر روابط عمومی سریال با صبا مطرح کرد:

«خوشنام» در تهران به کار خود ادامه می‌دهد/ اضافه شدن چند بازیگر در روزهای آتی

فیلمبرداری سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی احمد زالی در تهران ادامه دارد.

مجتبی احمدی مدیر روابط عمومی سریال «خوشنام» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلوزیون خبرگزاری صبا اظهار کرد: این سریال هم‌اکنون در تهران مشغول فیلمبرداری است و تا به امروز این سریال در ۲۰ لوکیشن جلوی دوربین رفته است. در هفته پیش بازیگران جدید کار شامل خسرو احمدی، رابعه معدنی، کریم قربانی و اکبر سنگی جلوی دوربین رفتند و چند روز آینده یک یا دو بازیگر جدید به کار اضافه خواهند شد.

وی افزود: کارگردانی این مجموعه طنز را علیرضا نجف‌زاده بر عهده دارد و احمد زالی نیز تهیه کار را انجام داده است و این سریال برای پخش از شبکه یک سیما آماده خواهد شد.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: فیلمنامه اولیه این سریال را محسن کیایی و علی کوچکی به نگارش در آورده‌اند اما فهیمه سلیمانی نگارش نهایی کار را انجام داده است و در این سریال مضامین اخلاقی با زبانی طنز بیان می‌شود.

«خوشنام» در ۳۰ قسمت تولید و روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

در خلاصه داستان این سریال می خوانیم: از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو.

بازیگران سریال تلوزیونی «خوشنام» عبارتند از حمید لولایی، هومن حاج عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، نیلوفر رجایی فر و با حضور رابعه مدنی ، خسرو احمدی، اکبر سنگی و دیگر بازیگران عبارتند از: مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داوود نژاد، کریم قربانی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سید رضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا، پروین ملکی، دلارام ترکی.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است