معرفی کوتاهی از لیزر الکساندرایت کندلا و عینک لیزر کندلا | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۰

معرفی کوتاهی از لیزر الکساندرایت کندلا و عینک لیزر کندلا

لیزر الکساندرایت یکی از پیشرفته ترین دستگاههای صنعت است که جدیدترین و پیشرفته ترین مدل آن دستگاه لیزر کندلا است.

به گزارش واحد بازرگانی صبا، لیزر الکساندرایت یکی از پیشرفته ترین دستگاههای صنعت لیزر موهای زائد است و جدیدترین و پیشرفته ترین مدل آن دستگاه لیزر کندلا است. دستگاه های لیزری الکساندرایت کندلا تجهیزات قدرتمندی هستند و باید توسط یک متخصص آموزش دیده و زیر نظر یک متخصص پزشکی مورد استفاده قرار گیرند. لیزر الکساندرایت نوعی لیزر است که انرژی نوری فوق العاده ای را از طریق کریستال الکساندرایت منتشر می کند. نور این لیزر که قرمز است ، با ساطع شدن انرژی نوری در پالس های کوتاه ، موهای زائد را از بین می برد.

لیزر الکساندرایت کندلا به دلیل استفاده از کریستال الکساندرایت در سراسر جهان شناخته شده است. در واقع کندلا یکی از برندهای معروف در زمینه دستگاه های پوست و مو لیزری است. این نوع دستگاه لیزر الکساندرایت مخصوص پوست های روشن استفاده می شود و در صنعت حذف موهای زائد بی نظیر است و قیمت آن چندین برابر سایر دستگاه های لیزری برای پوست ، مو و زیبایی است. یکی از دلایلی که اکثر کلینیک ها و مراکز زیبایی و لیزر به لیزر الکساندرایت کندلا روی می آورند هزینه معقولی است که مشتریان برای هر جلسه پرداخت می کنند. این هزینه نسبت به سایر دستگاه های لیزری موجود در بازار ارزان تر است. علاوه بر این ، استحکام و دوام بالای این دستگاه که عمر مفید آن را نیز افزایش می دهد ، از نکات مهم دیگر است.

معرفی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در حال حاضر موثرترین لیزر برای رفع موهای زائد انواع مو در انواع پوست در جهان است. اگرچه سایر دستگاه های لیزری موجود در بازار عملکرد بهتری نسبت به لیزر موهای زائد در پوست روشن دارند ، اما پس از استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ثابت شده است که افراد دارای پوست روشن بهترین نتایج را به دست می آورند. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مانند هر دستگاه دیگری می تواند عوارض جانبی داشته باشد. اما این عوارض جانبی بسیار کمتر از دستگاه های لیزری موجود در بازار است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، لیزر الکس برای رنگ های تیره مناسب نیست زیرا می تواند با آسیب رساندن به رنگدانه های پوستی قسمتی از غشای خارجی پوست را روشن کند.

درد مشکلی رایج در هر جلسه لیزر درمانی با هر وسیله ای است که در حال درمان آن هستید. اما در این دسته نیز ، فناوری لیزر الکساندرایت درد را به حداقل می رساند. علاوه بر این ، اگر دستگاه الکس را برای برداشتن موهای زائد خود انتخاب کرده اید ، می توانید با استفاده از ژل های خنک کننده و پمادهای بیهوشی بدون عوارض جانبی ، با خیال راحت از درد و تاول های احتمالی بعد از لیزر جلوگیری کنید.

مخصوصاً برای از بین بردن خالکوبی های سبز و سیاه مناسب است. جوهر تاتو با استفاده از طول موج خاصی ساخته می شود که از پوست عبور می کند و فقط توسط جوهر جذب می شود. جذب مکرر انرژی نور باعث از بین رفتن خالکوبی می شود ، بنابراین می توان آن را با سیستم های تصفیه طبیعی بدن از بین برد. با ترکیب صحیح طول موج نور و تکرار پالس های آن ، جوهر با حداقل آسیب به پوست برداشته می شود.

ویژگی ها و قابلیت های جدیدی که در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با فناوری پیشرفته تعبیه شده است. استفاده از این دستگاه به عنوان سریع ترین ، کارآمدترین و ایمن ترین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا تقریباً در همه سالن های زیبایی و مطب پزشکان متخصص و کلینیک های لیزر مو برای کلیر مشتریان عمومی پوست محبوبیت بی سابقه ای پیدا کرده است.

عینک ایمنی مخصوص لیزرهای پزشکی

عینک لیزر پزشکی برای پزشکان یک وسیله محافظتی است که باید هنگام استفاده از این دستگاه برای جلوگیری از آسیب به چشم استفاده شود. عینک لیزر پزشکی از نظر ظاهری با عینک های معمولی تفاوتی ندارد و ویژگی آن عدسی های چنین شیشه هایی است که از چشم در برابر امواج با طول موج ۷۵۰-۸۱۰ نانومتر (برای لیزر کندلا و لیزر دایود) محافظت می کند. علاوه بر این ، قابلیت فیلتر کردن امواج با OD بیش از ۷ نیز از دیگر ویژگی های این شیشه ها است. در مورد OD انواع شیشه ها باید توجه داشت که هرچه OD این محصولات بیشتر باشد ، میزان آسیب به چشم کاربر بیشتر محدود می شود. علاوه بر این ، هرچه OD شیشه ها در عینک لیزر پزشکی بیشتر باشد ، قدرت فیلتر آن نیز بیشتر می شود. شیشه ها دارای چندین فیلتر مختلف برای فیلتر مناسب پرتو لیزر هستند و به گونه ای طراحی شده اند که هنگام استفاده از دستگاه لیزر (چه کندلا و چه دایود) هیچ نوری از لایه های فیلتر شیشه ها عبور نمی کند و قابل مشاهده نیست.

عینک لیزر کندلا

 

بر روی عینک های لیزری همواره طول موج لیزر پوشش داده شده و میزان محافظت آن حک شده اند تا افراد هنگام خرید محصول دچار سردرگمی نشوند.

عینک لیزر کندلا

عینک لیزر کندلا  یک عینک محافظتی است که پزشکان هنگام محافظت از چشم خود هنگام استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت از آن استفاده می کنند. این نوع عینک حتما بایستی طول موج ۷۵۵ نانومتر را پوشش دهد. OD مناسب نیز به توان دستگاه بستگی دارد. معمولا OD بیش از ۷ برای بیشتر دستگاههای مرسوم در بازار مناسب است.

همچنین لازم به ذکر است که عینک بیمار لیزر نیز یک وسیله ضروری برای بیمار در طول درمان با این دستگاه است. از ویژگی های مهم این محصول این است که نسبت انتقال نور ۱ به ۱۰۰۰۰۰۰ است و این مزیت آن را در بین پزشکان بسیار محبوب کرده است. سبکی عینک لیزر کندلا و پوشش کامل چشم ها از دیگر مزایای این محصول است. علاوه بر این ، ارگونومی مطلوب عینک لیزر کندلا باعث شده است که هنگام استفاده روی چشم ها نلغزد و کاملاً روی صورت ثابت باشد.

چند نکته وجود دارد که پزشکان و متخصصانی که به دنبال عینک لیزر مناسب هستند تا از عینک لیزر کندلا استفاده کنند. طول موجهای ساطع شده توسط لیزر اولین عاملی است که در انتخاب عینک موثر است. فیلترهای نصب شده در شیشه ها باید رابطه خوبی با طول موج دستگاه داشته باشند. مدل عملکرد لیزر ، یعنی پیوسته یا پالسی بودن آن نیز بسیار مهم است. نکته دیگری که باید به آن توجه شود طول مدت هر نبض است. البته در این حالت بدترین حالت دستگاه و حداکثر زمان تابش هر پالس را باید در نظر گرفت. میزان نور مرئی که از شیشه ها و فیلترهای عینک عبور می کند نیز بسیار مهم است. هنگام انتخاب عینک لیزر کندلا نیز باید رنگ ها را در نظر بگیرید.

در صورتی که به دنبال بهترین عینک لیزر کندلا هستید یا می خواهید در مورد آن ها اطلاعاتی بدست آورید، حتما با کارشناسان الولیزر تماس بگیرید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  27,606,170,00
 • روز صفر
  72,508,835,00
 • سگ بند
  268,957,250,00
 • شادروان
  86,128,730,00
 • قدغن
  2,229,005,00
 • لامینور
  3,402,450,00
 • مرد بازنده
  56,534,990,00
 • مغز استخوان
  1,924,755,00
 • موقعیت مهدی
  101,898,877,50
 • گل به خودی
  6,281,140,00