امروز ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

بازدید معاون هنری وزارت ارشاد از نمایشگاه ساخت ایران

سید محمد مجتبی حسینی، ششم دی ماه از نمایشگاه طراحی پوستر ساخت ایران بازدید کرد.

به گزارش  «صبا»؛ سید محمد مجتبی حسینی در این دیدار یکی از ویژگی‌های هنر ایران را رشد نسل جوان توانمند در عرصه‌های مختلف هنری به ویژه در عرصه ارتباطات تصویری و گرافیک دانست و افزود: تعداد زیادی از جوانان صاحب ذوق و با استعداد به عرصه فعالیت رسیده‌اند که دارای ایده‌های ناب و خلاقیت‌های ممتاز هستند.

 وی در ادامه اظهار داشت: نمایشگاه ساخت ایران که به همت بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران شکل گرفته نمونه ارزشمندی از آثار هنرمندان جوانیست که با علاقه نسبت به تولید داخلی و سرمایه ملی در این کارگاه شرکت کرده‌اند و تحت نظر و راهنمایی اساتید کارگاه آثاری را خلق کرده‌اند که فوق العاده زیبا و با معنا هستند.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین گفت: فکر می کنم این نمایشگاه و آثار آن می‌تواند پژواک بلندتر و رساتری داشته باشد و شایسته بیشتر دیده شدن است.

وی در پایان صحبت‌هایش  ابراز داشت کرد: امیدوارم  این نمایشگاه به همت  بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در نقاط مختلف کشور به نمایش در آید چرا که می‌شود نمایشگاه‌هایی از این نوع  را تسری داد و دستگاه‌های دیگر را هم ان شاءا… همراه کرد که چنین کارگاه‌هایی برای تقویت نگاه و غرور ملی بیش از پیش برگزار شود.

شایان ذکر است نمایشگاه گروهی پوستر با عنوان “ساخت ایران” و با موضوع شعار سال ١٣٩٧، سال “حمایت از کالای ایرانی” حاصل تلاش ٢۵ طراح گرافیک حاضر در کارگاه آموزشی طراحی پوستر با مدیریت اشکان قازانچایی است

این نمایشگاه با دو روز تمدید تا تاریخ یکشنبه ٧ دی در گالری شماره ٢ فرهنگسرای نیاوران  برپاست.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است