امروز ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۹

نمایش آثار طراحی غرفه ایران در نمایشگاه‌های گردشگری بین‌المللی ۲۰۱۸

88 اثر شرکت کننده در مسابقه "طراحی غرفه ایران در نمایشگاه‌های گردشگری بین‌المللی ۲۰۱۸" برگزار می‌شود.

به گزارش «صبا»؛ پیرو برگزاری مسابقه “طراحی غرفه ایران در نمایشگاه‌های گردشگری بین‌المللی ۲۰۱۸”، ۸۸ اثر برگزیده این مسابقه به نمایش گذاشته می‌شوند.

این مسابقه با حمایت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان کارفرما، فصلنامه معماری و ساختمان، برگزار کننده و احمد زهادی به عنوان مدیر مسابقه برگزار شد.

همچنین سید محمد بهشتی،آرش مظفری، جواد میرحسینی و سامان سیار نیز به عنوان هیئت داوران به انتخاب آثار برتر در این مسابقه پرداختند.

طبق اعلام هیئت داوران در این مسابقه صائب علیمحمدی، رضا امیری، گروه معماران آرل شامل: مهسا مقری، هدیه احمدیان، شادان برومند، مدیحه مولایی، فرزانه مردانی، محمدحسن فروزان‌فر و گروه اشکان عباسپور، آبتین اخلاقی، مهرداد کیهانی، نریمان نجاتی، شکیلا لطفعلی، مائده عشوری، مهسا اسماعیل‌پور به عنوان نفرات اول تا پنجم این مسابقه انتخاب شدند.

بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از شنبه ۸ الی ۱۲ دی‌ماه ۹۷ به مدت ۵ روز   باز ساعت ۹ الی ۱۵ به ساختمان اصلی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ساختمان شماره ۱ مراجعه کنند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است