بررسی ۱۰ درخواست تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۳

بررسی ۱۰ درخواست تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی

10 پرونده متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد موسیقی در جلسه این هفته شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های موسیقی بررسی شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صد و هفتاد و ششمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل  دفتر آموزش و اعضای این شورا برگزار شد.

در این جلسه، پرونده ۱۰ نفر از  متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضای شورا بررسی شد و هشت نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی به صورت آنلاین از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد، گلستان، مازندران و یزد(یک نفر) و همچنین دو نفر از استان تهران  به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده ۱۰ متقاضی بررسی شد.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های  آزاد موسیقی  با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت آنلاین برگزار می شود.

اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌ یاری فومنی، احمد صدری  به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور  مدیرکل دفتر آموزش هستند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است