امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸

چرا مهران مدیری نقش شرافت «هیولا» را بازی نکرد؟

یکی از نویسندگان سریال «هیولا» می گوید در ابتدا قرار بود مهران مدیری نقش «هوشنگ شرافت» را ایفا کند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، امیر برادران نویسنده سریال «هیولا» که در این مجموعه در کنار پیمان قاسمخانی وظیفه نگارش فیلمنامه را برعهده داشته است در گفتگویی با اولین شماره ماهنامه صبا درباره گزینه های ایفای نقش «آقای شرافت» که در حال حاضر فرهاد اصلانی آن را ایفا می کند، بیان کرد: تا به حال جایی گفته نشده است اما خود مهران مدیری در ابتدا قرار بود نقش «آقای شرافت» را بازی کند که با تشخیص خودش این کار را نکرد.

وی تاکید کرد: مهران مدیری دو دلیل برای این کار داشت؛ اولین دلیلش آن بود که نمی‌خواست اذهان به طرف شخصیت «شصتچی» و «مرد هزارچهره» برود و دوم آنکه هوشنگ شرافت نقش اول سریال بود و از آنجا که می‌خواست کارگردانی سریال را هم برعهده بگیرد، انرژی زیادی از او گرفته می‌شد. ضمن اینکه فرهاد اصلانی آنقدر برای ایفای این نقش انگیزه داشت و آماده بود که مهران مدیری تردید نکرد و نقش را با اطمینان به او سپرد.

برادران در پایان درباره تغییر بازیگران زن این سریال نیز گفت: ما برای ایفای نقش «شهره» نیز دو کاندیدا داشتیم و خانم‌ها ژاله صامتی و شبنم مقدمی هر دو اولویت اول ما بودند که به‌ دلیل مشغله کاری ژاله صامتی افتخار داشتیم با شبنم مقدمی کار کنیم و نقش «شهره» را به او سپردیم.

انتهای پیام/

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از