جزییات برگزاری اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

جزییات برگزاری اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

زمان و جزییات برگزاری اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، ایمان رحیم‌پور کارگردان مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان درباره جزئیات برگزاری این مراسم گفت: اختتامیه جشنواره امسال در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار خواهد شد.

او با اشاره به این که این مراسم ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر چهارشنبه ۲۱ مهر با اجرای محمدرضا مقدسیان برگزار خواهد شد، افزود: با توجه به این که زمان محدودی برای برگزاری اختتامیه در اختیار داریم و بعد از آن ممنوعیت تردد در شهر تهران آغاز خواهد شد، به همین علت قصد داریم تا حد امکان سرعت مراسم را بالا ببریم تا مهمانان و برگزارکنندگان مراسم به محدودیت‌ها برخورد نکنند.

 مدعوین مراسم پایانی

رحیم‌پور درباره مهمانان حاضر در مراسم گفت: مدعوین مراسم، نامزدها و منتخبان سی و چهارمین جشنواره خواهند بود، علاوه بر این قرار است میزبان چهره‌هایی چون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی و به احتمال زیاد شهردار اصفهان باشیم، همچنین دیگر مدیران فرهنگی بر اساس دعوتی که مدیریت بنیاد سینمایی فارابی انجام خواهد داد، در اختتامیه جشنواره حضور خواهند یافت.

او تصریح کرد: مراسم اختتامیه حدود  ۲ ساعت ادامه خواهد یافت و امیدواریم با توجه به آیتم‌هایی که برای تنوع مراسم در نظر گرفته شده، برنامه خوبی را پشت سر بگذاریم و مدعوین با رضایت از سالن اختتامیه خارج شوند.

 برپایی دو نکوداشت در اختتامیه جشنواره

کارگردان مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان تهران، در زمینه ویژه برنامه‌های در نظر گرفته شده برای مراسم اختتامیه اعلام کرد: علاوه بر اهدای جوایز بخش‌های مختلف، امسال دو بخش ویژه‌ برای اختتامیه در نظر گرفته شده است؛ برگزاری نکوداشت زنده یاد خانم فرشته طائرپور تهیه‌کننده و کارگردان فقید سینمای کودک و زنده‌یاد محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده فقید سینما و عرصه وب‌سری که در مراسم اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: نکته قابل توجه این است که در مراسم اختتامیه امسال، بیشتر تنوع ویدیویی خواهیم داشت تا بتوانیم زمان مراسم را کنترل کنیم.

ارتباط با برگزیدگان بخش بین‌الملل

رحیم‌پور همچنین گفت:متاسفانه امسال همانند سال گذشته به علت شرایط بیماری کرونا میزبان مهمانان بین‌الملل نخواهیم بود اما مصمم هستیم در بخش بین‌الملل، به صورت ویدیویی با برندگان همراه شویم و تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم هماهنگی‌های لازم را برای ارتباط زنده  با مهمانان بین‌المللی انجام دهیم.

یکدستی در اجرای دو اختتامیه

او در پایان درباره برگزاری مراسم اختتامیه پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران نیز یادآور شد: باید توجه داشت که کلیپ‌های اختتامیه جشنواره فیلم کودک و المپیاد توسط یک تیم انجام شده است، چراکه امسال قصد داریم در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان و المپیاد شاهد یکدستی باشیم، حتی در مستندسازی‌ها، دوستان ما سعی کردند که هماهنگی در اجرا از نظر بصری و گرافیکی  رعایت شود و  کارها چند پاره نباشد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است