بزرگداشت حافظ شیرازی در رادیو تهران | خبرگزاری صبا
امروز ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸

بزرگداشت حافظ شیرازی در رادیو تهران

برنامه «گفتاورد» امروز دوشنبه 19 مهر به مناسبت بزرگداشت حافظ سراغ موضوع حافظ خوانی به روش درست رفته است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، علاقه‌مندان حافظ خوانی به روش درست می توانند برنامه «گفتاورد» را امروز دوشنبه ۱۹ مهر از ساعت ۱۲:۱۵ روی موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز بشنوند.

ساناز باقری تهیه کننده برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: در تقویم رسمی کشور ۲۰ مهر روز بزرگداشت خواجه شمس الدین محمد حافظ شیرازی است، به مناسبت گرامیداشت این روز، برنامه «گفتاورد» از رادیو تهران اطلاعات بیشتری را درباره این شاعر بلند آوازه به همراه زندگینامه او در اختیار علاقه‌مندان قرار می دهد.

او افزود: علاقه‌مندان به صحیح خوانی اشعار حافظ می توانند این برنامه را امروز ۱۹ مهر از ساعت ۱۲:۱۵ و تکرار آن را فردا سه شنبه ۲۰ مهر از موج اف. ام ردیف ۹۴ مگاهرتز، بشنوند. همچنین امیر دبیری مهر، کارشناس مجری برنامه و فربد شکوهی، حافظ پژوه از رادیو تهران همراه مخاطبان هستند.

این تهیه کننده در پایان بیان کرد: «گفتاورد» برنامه ای گفتگو محور از رادیو تهران است که با حضور کارشناسان به بحث و گفتگو درباره موضوعات روز می پردازد. این برنامه چهارشنبه ۲۱ مهر ماه مسایل مربوط به کشور افغانستان را بررسی می‌کند.

مرتضی باقری فرد مهمان این قسمت از برنامه بیش بر چهل سال در مورد مسایل افغانستان به طور تخصصی و دقیق مطالعه و پژوهش کرده و آثار و نوشته های خود را در این باره منتشر کرده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است