اسامی فیلم‌های داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره ۳۸ فیلم کوتاه تهران | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

اسامی فیلم‌های داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره ۳۸ فیلم کوتاه تهران

اسامی فیلم‌های داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، اسامی ۵۰ فیلم‌ داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره سی و هشتم اعلام شدند.

اسامی این آثار به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌شود:

۱٫ «آخرین لالایی در تهران» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد وحدانی از تهران

۲٫ «آهو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهسا رضوی از تهران

۳٫ «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از اهواز

۴٫ «ارغوان» به کارگردانی محمد پهلوان و تهیه‌کنندگی محمدرسول رستمی و سازمان صداوسیما از سمنان

۵٫ «ارفاق» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی سولماز وزیر زاده از تهران

۶٫ «باغ وحش» به کارگردانی نفیسه زارع و تهیه‌کنندگی سورنا اکباتانی و کاوه مظاهری از تهران

۷٫ «برای بار دوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لیلا اخباری از تهران

۸٫ «بشقاب» به کارگردانی عذرا خوان‌خواجه و رعنا واعظی و تهیه‌کنندگی علی سلیمانی از تبریز

۹٫ «پرتاب ناگهانی یک فیل» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۱۰٫ «تابوت» به کارگردانی اکبر زارع و تهیه‌کنندگی اکبر زارع و انجمن سینمای جوانان ایران از تبریز

۱۱٫ «تانک شب» به کارگردانی امیررضا زرین‌بخش و تهیه‌کنندگی موسسه صندوق بیمه بتاجا، محسن پریانی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۱۲٫ «تی ‌یَره» به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی وحید کشاورز و انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار

۱۳٫ «جاده بی‌انتها» به کارگردانی مهدی مرعشی و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا کاظمی از یزد

۱۴٫ «جان داد» به کارگردانی سهیلا پورمحمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار

۱۵٫ «حالت تهوع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهرداد کبیری از تهران

۱۶٫ «حیاط» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفا سلیمانی از تهران

۱۷٫ «خط‌های سفید» به کارگردانی و تهیه کنندگی جلال ساعد پناه از اردبیل

۱۸٫ «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به کارگردانی سجاد ایمانی و تهیه‌کنندگی سجاد ایمانی، رضا دانش‌پژوه و انجمن سینمای جوانان ایران از شیراز

۱۹٫ «دکولاژ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عرفانه و شهاب صادق‌‎زاده از تهران

۲۰٫ «زخم» به کارگردانی سحر نورمنور و تهیه‌کنندگی سحر نورمنور و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۲۱٫ «زوزه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر نجفی از قزوین

۲۲٫ «شعبده» به کارگردانی سیاوش فرهادی و تهیه‌کنندگی سیاوش فرهادی، حسن فرهادی و انجمن سینمای جوانان ایران از بجنورد

۲۳٫ «کبود» به کارگردانی علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان و سعید نجاتی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۲۴٫ «کپسول» به کارگردانی امیر پذیرفته و تهیه‌کنندگی امیر پذیرفته و انجمن سینمای جوانان ایران از رفسنجان

۲۵٫ «گجو» به کارگردانی سینا محمدیان و تهیه‌کنندگی بهنام حسینخانی از بیرجند

۲۶٫ «گرازها» به کارگردانی غلامرضا جعفری و تهیه‌کنندگی رامین سامانی از اصفهان

۲۷٫ «گرگ» به کارگردانی بهروز شمشیری و تهیه‌کنندگی جواد ارجمند از تبریز

۲۸٫ «گناه» به کارگردانی ابوالفضل عزیزی و تهیه‌کنندگی علیرضا رحیم‌زاده، معین تک‌روستا و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۲۹٫ «گندم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی از کرج

۳۰٫ «گوزن» به کارگردانی هادی بابایی‌فر و تهیه کنندگی هادی بابایی‌فر و محمود غفاری از رودسر

۳۱٫ «لئو» به کارگردانی محمدمعین روح الامینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از کاشان

۳۲٫ «لِبِر-کروموزوم ۱۷» به کارگردانی شروینه دیدنده و تهیه‌کنندگی شروینه دیدنده و حسین کلهر از تهران

۳۳٫ «لیلا» به کارگردانی مجتبی اسپنانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از اصفهان

۳۴٫ «ماتروشکا» به کارگردانی یلدا زادون و تهیه‌کنندگی محمدرضا پیرهادی از تهران

۳۵٫ «ماجان» به کارگردانی فردین انصاری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۳۶٫ «مرد ابری» به کارگردانی شاهین جلالی و تهیه‌کنندگی شاهین جلالی و انجمن سینمای جوانان ایران از اردبیل

۳۷٫ «ماشوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین میرزامحمدی از تهران

۳۸٫ «مصائب خرده کاراکترهای جامانده» به کارگردانی محمدنیما مظاهری و تهیه‌کنندگی رضا دوستی و محمدنیما مظاهری از تهران

۳۹٫ «ملودی آبی» به کارگردانی مریم سرجه‌پیما و تهیه‌کنندگی صمد واحدی از تهران

۴۰٫ «منطقه» به کارگردانی اسما ابراهیم‌زادگان و تهیه‌کنندگی مرتضی فرشباف و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۴۱٫ «مورس» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‌کنندگی محمد یوسفی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۴۲٫ «ناجی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید امیرحسین بها الدینی از تهران

۴۳٫ «نارس» به کارگردانی محسن پوریوسفیان و تهیه‌کنندگی مهدی جمالوند از تهران

۴۴٫ «نگهبانان» به کارگردانی مجید فخریان و تهیه‌کنندگی مجید فخریان و انجمن سینمای جوانان ایران از بوشهر

۴۵٫ «هاجرو» به کارگردانی افشین اخلاقی فیض آثار و تهیه‌کنندگی افشین اخلاقی فیض آثار و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

۴۶٫ «هپروت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد روح ‍‌بخش از تهران

۴۷٫ «هرگز گاهی همیشه» به کارگردانی شادی کرم‌رودی و تهیه‌کنندگی آرین وزیر دفتری از تهران

۴۸٫ «هشت‌سالگی» به کارگردانی رضا شاد و تهیه‌کنندگی لیلا گلدوست از تهران

۴۹٫ «هناسه» به کارگردانی میثم محمدخانی و تهیه‌کنندگی فاطمه سادات مختاری از تهران

۵۰٫ «ویار» به کارگردانی حورا طباطبایی و تهیه‌کنندگی حورا طباطبایی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱ برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است