مرگ یک بازیگر در تئاتر موسکو بر اثر افتادن دکور‌های صحنه | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

مرگ یک بازیگر در تئاتر موسکو بر اثر افتادن دکور‌های صحنه

یک بازیگر 37 ساله روس در هنگام اجرای تئاتر بر اثر افتادن دکورهای صحنه از دنیا رفت.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از بی‌بی‌سی، یک بازیگر روس بر اثر افتادن دکورهای صحنه به هنگام اجرا در تئاتر «بولشوی» مشهورترین تئاتر جهان در مسکو جان خود را از دست داد.

به گفته مقامات این تئاتر، یوگنی کولش در حادثه‌ای که روز گذشته در صحنه تئاتر درجریان اجرای اپرای سدکو اتفاق افتاد، کشته شد.

تصاویر منتشر شده از این حادثه، بازیگران را نشان می‌دهد که سراسیمه از کارکنان تئاتر درخواست کمک می‌کنند. هر چند تماشاگران تلاش کردند تا یوگنی کولش را زنده نگه دارند، اما موفق نشدند.

بازرسان می‌گویند که در حال بررسی شرایطی هستند که به مرگ این بازیگر ۳۷ ساله منجر شد.

تئاتر بولشوی در بیانیه‌ای که در این باره منتشر کرده، گفته است: اجرا بلافاصله پس از حادثه متوقف شد و از تماشاگران خواسته شد تا تالار را ترک کنند.

تصور می‌شود که کولش به هنگام اجرای برنامه در جهت اشتباهی در صحنه حرکت کرده و همین امر باعث افتادن دکورهای صحنه بر روی او شده است.

تماشاگران شوکه شده در شبکه‌های اجتماعی گفته‌اند که در ابتدا تصور کردند که این حادثه بخشی از اجرای برنامه است.

اما واقعیت حادثه فورا پس از واکنش سایر بازیگران مشخص شده که بر روی صحنه فریاد می زدند و درخواست می‌کردند تا آمبولانس بیاید.

به گفته رسانه‌های محلی یوگنی کولش از سال ۲۰۰۲ در اجرای برنامه‌ها در این تئاتر حضور داشت.

این اولین حادثه غم انگیز نیست که در این تئاتر مشهور جهان اتفاق می‌افتد. در ژوئیه ۲۰۱۳ ویکتورسدوف ویولونیست سرشناس بر اثر سقوط در بخش گود جایگاه ارکستر جان خود را از دست داد. او به مدت چهار دهه به عنوان یکی از اعضای ارکستر در تئاتر «بولشوی» حضور داشت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است