جدیدترین فیلم آدام سندلر امتیاز ۱۰۰ گرفت/ گرفتار شدن در مغز یک دیوانه | خبرگزاری صبا
امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸
در وبسایت «راتن تومیتوز»؛

جدیدترین فیلم آدام سندلر امتیاز ۱۰۰ گرفت/ گرفتار شدن در مغز یک دیوانه

فیلم «جواهرات نتراشیده» جدیدترین نقش آفرینی آدام سندلر در وبسایت راتن تومیتوز تا به امروز از منتقدان امتیاز 100 گرفته است.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ایندیپندنت، فیلم جدید آدام سندلر با نام «جواهرات نتراشیده» در حال حاضر در وبسایت راتن تومیتوز از نظر منتقدان امتیاز ۱۰۰ درصد را دریافت کرده است.

در فیلم هیجانی «جواهرات نتراشیده» که این آخر هفته در جشنواره تلوراید به نمایش درآمد، آدام سندلر بازیگر مشهور هالیوود نقش یک جواهرساز و کلاهبردار اهل نیویورک را بازی می کند.

«جواهرات نتراشیده» تا به امروز آخرین ساخته جاش و بنی سافدی کارگردانان تحسین شده سینما است که در کارنامه شان فیلم های «لذت دزدیدن» و «بهشت می داند که» دیده می شود.

منتقد ورایتی درباره فیلم سندلر نوشته است: «جواهرات نتراشیده» شبیه گرفتار شدن در مغز یک دیوانه برای مدت بیش از دو ساعت است به گونه ای که در پایان نیز لذت می برید.

منتقد وانیتی فیر نیز به تحسین بازی سندلر که چندان محبوب منتقدان نیست، پرداخته است.

آدام سندلر در طول دوران بازیگریش بیشتر از آنکه از سوی منتقدان تحسین شود با نقد و نکوهش از سوی آنها مواجه شده است. این بازیگر ۵۲ ساله آمریکایی تا به حال تنها یک بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده در حالی که بارها و بارها جایزه تمشک بدترین بازیگر را با خود به خانه برده است، بنابراین موفقیت این فیلم از دیدگاه منتقدان تا به امروز به این جهت دارای اهمیت است.

«جواهرات نتراشیده» ۲۵ دسامبر در کشور آمریکا اکران می شود.

محمدامین شکاری

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است