امروز ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۸

سازه هایی که «مقیم» طبیعت شدند

پگاه رجامند در دومین نمایشگاه نقاشی خود به موضوع سازه های صنعتی ساکن زمین پرداخته است.

پگاه رجامند هنرمند نقاش در گفتگو با خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری صبا درباره دومین نمایشگاه آثارش در گالری «اُ» گفت: در این نمایشگاه مجموعه ای از آثار نقاشی ام را با عنوان «مقیم» و با موضوع فضاهای صنعتی به نمایش گذاشته ام که شامل المان های صنعتی و ماشین هایی است که در طبیعت رها شده اند.

وی با اشاره به عنوان نمایشگاهش بیان کرد: «مقیم» به معنی کسی است که در جایی سکونت دارد و این سازه ها و المان های صنعتی را هم انسان ها در طبیعت قرار داده اند و به نوعی ساکنان این طبیعت و زمین شده اند و به همین دلیل عنوان «مقیم» را برای این آثار انتخاب کردم.

رجامند گفت: این دومین نمایشگاه انفرادی من است و نمایشگاه قبلی من نیز با همین موضوع و با کمی تغییرات در نوع آثار، سال ۹۶ در گالری «اُ» برگزار شد.

این هنرمند نقاش در پایان درباره پرداختن به موضوع سازه های شهری در آثارش اظهار کرد: از همان زمانی که مشغول تحصیل بودم و کار نقاشی می کردم، همیشه موضوع سازه های صنعتی دغدغه من بوده است. از سال ۹۴ در هر جشنواره و مسابقه ای که شرکت کرده ام، در آثارم به همین موضوع  پرداخته ام که البته در دوره های بعد نوع آثار تفاوت زیادی کرده است.

نمایشگاه نقاشی «مقیم» روز جمعه ۱۵ شهریورماه در گالری «اُ» گشایش می یابد و تا ۲۶ شهریورماه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ پذیرای علاقه مندان است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است