هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران انتخاب شدند | خبرگزاری صبا
امروز ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران انتخاب شدند

اعضای هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران در جلسه 21 شهریور ماه انتخاب شدند.

به گزارش صبا، اولین جلسه هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران روز یکشنبه ۲۱ شهریور ماه با حضور اعضای اصلی هیات مدیره و بازرس انجمن تشکیل شد.

این انجمن به تازگی فعالیت خود را به صورت رسمی و به عنوان یک انجمن صنفی آغاز کرده است.

در اولین جلسه هیات مدیره این انجمن، تقسیم وظایف انجام شد که طی آن مهدی آشنا به عنوان رییس هیات مدیره، رضا قاضیانی به عنوان نایب رییس، کیارش مسیبی به عنوان سخنگو، عماد دولتی به عنوان مسئول امور مالی و ندا آل طیب به عنوان مسئول روابط عمومی به اتفاق آرا انتخاب شدند.

مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان تئاتر ایران در تاریخ ۸ شهریور ماه با حضور اکثریت اعضا و نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت مجازی از محل خانه تئاتر برگزار شد و طی آن به ترتیب مهدی آشنا، آرزو آزادپور، کیارش مسیبی، ضیا الدین صفویان و رضا قاضیانی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و محبوبه فرج‌الهی و عماد دولتی به عنوان اعضای علی‌البدل و همچنین مونا صدر به عنوان بازرس اصلی انجمن و حسین آقا محمدکاشی به عنوان بازرس علی‌البدل به مدت سه سال انتخاب شدند.

اعضای مجمع عمومی در این نشست به ترتیب امیر عابدی، کاوه کرمی و مونا طهرانی موید را به عنوان اعضای اصلی و همچنین رضا جاویدی و مریم جعفری نمین را به عنوان اعضای علی‌البدل شورای عضویت و داوری انتخاب کردند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است