نامه مدیرعامل باشگاه فولاد به مدیر شبکه سه/ اجازه تخریب به «فوتبال برتر» ندهید | خبرگزاری صبا
امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۰

نامه مدیرعامل باشگاه فولاد به مدیر شبکه سه/ اجازه تخریب به «فوتبال برتر» ندهید

مدیرعامل باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در نامه‌ای به مدیر شبکه سه، از برنامه شب گذشته «فوتبال برتر» گلایه کرد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، بامداد امروز ۹ شهریورماه برنامه تلویزیونی «فوتبال برتر» به بررسی شرایط باشگاه فوتبال فولاد خوزستان پرداخت. جواد نکونام سرمربی سابق این تیم و سعید آذری مدیرعامل سابق این باشگاه مهمان محمدحسین میثاقی مجری این برنامه بودند و درباره وضعیت این باشگاه خصوصا محرومیت آن از نقل و انتقالات صحبت کردند.

با این حال صحبت‌های آن‌ها با مخالفت حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل کنونی باشگاه فولاد خوزستان مواجه شد. او به همین علت در نامه‌ای خطاب به علی فروغی مدیر شبکه سه سیما، نسبت به آنچه «تخریب» و «تحریک هواداران» این باشگاه خواند، اعتراض کرد.

به گزارش صبا به نقل از به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در متن نامه حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان آمده است:

«جناب آقای فروغی

ریاست محترم شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران

با سلام و آرزوی قبولی عزاداری سید و سالار شهیدان

احتراما به استحضار می‌رساند باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان که به اذعان همه کارشناسان و نخبگان فوتبال یکی از حرفه‌ای‌ترین و سازنده‌ترین باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود، متاسفانه در حال حاضر با محرومیت و مسدود بودن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه گردیده و از به‌کارگیری بازیکنان جدید نیز محروم می‌باشد.

در شرایطی که این باشگاه با مشکل محرومیت دست‌وپنجه نرم می‌کند، متاسفانه در برنامه «فوتبال برتر» مورخ دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۸ مدیرعامل و سرمربی قبلی را به عنوان مهمان برنامه با وقت آزاد و کافی دعوت کرده که با طرح مطالب کذب اقدام به تخریب باشگاه فولاد نموده و خودشان که باعث محرومیت باشگاه شده‌اند، در مقام وکیل مدافع و با فرار رو به جلو اقدام به تشویش اذهان عمومی نموده و مسئولان باشگاه هر چه تلاش کردند که در امر پاسخگویی روی خط برنامه قرار گیرند، عوامل برنامه به صورت هماهنگ با نامبردگان به این موضوع توجهی نکرده و در طول مدت برنامه به تخریب و تحریک هواداران باشگاه مردمی فولاد خوزستان پرداختند.

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می‌رود با توجه به این که بارها اعلام نموده‌اید سیاست کاریتان عدالت‌محوری و صداقت در کار است، یک بار این برنامه را مشاهده فرمایید. تا عمق رابطه را شاهد باشید. به طور مثال در رسانه ملی اعلام می‌نمایند که پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز است و مدیران باشگاه دروغ می‌گویند، در حالی که خداوند حاضر و ناظر بر اعمال ما می‌باشد. همزمان با این برنامه طی نامه ارسالی از سوی دادگاه CAS اعلام نمودند که پاسخ رسیدگی به پرونده ۱۰ روز دیگر به تاخیر افتاده است. (به پیوست تقدیم می‌گردد)

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می‌رود اجازه ندهید با سمت‌وسوهای هماهنگ در رسانه ملی به تخریب باشگاه‌های سازنده بپردازند.

هواداران و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد و استان خوزستان به شدت گلایه خود را به جنابعالی اعلام می‌نمایند.

در شرایطی که ریاست محترم جمهوری و هیات دولت در صدد جبران بخشی از کم‌لطفی‌هایی که نسبت به استان خوزستان شده است برآمده‌اند، انتظار نمی‌رفت رسانه ملی و برنامه «فوتبال برتر» با کمال بی‌انصافی و یک‌طرفه نسبت به تخریب باشگاه سازنده و مردمی فولاد خوزستان برآیند.

به امید جلوگیری از تکرار این اتفاقات نامیمون.

با تشکر

حمیدرضا گرشاسبی»

به گزارش صبا، در ادامه تصویری را می‌بینید که سایت باشگاه فولاد خوزستان به عنوان سند محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات منتشر کرده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است