طرح ویژه خرید قالب فلزی بتن | خبرگزاری صبا
امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

طرح ویژه خرید قالب فلزی بتن

قالب فلزی بتن بخش جدا نشدنی از آرماتور بندی ساختمان اسکلت بتنی است، اما برای خرید این قالب باید نیاز سنجی شود.

به گزارش واحد بازرگانی صبا، قالب فلزی بتن بخش جدا نشدنی از آرماتور بندی ساختمان اسکلت بتنی است، اما برای خرید این قالب باید نیاز سنجی شود. در سایت شهر قالب اطلاعات جالبی در مورد این قالب ها عرضه می شود که قطعاً پیش از خرید به دردتان می خورد! هرگز با ریسک خرید نکنید، خرید مطمئن حق همه کاربران است!

کدام قالب فلزی بتن بهتر است؟

برای ساخت سازه های بتنی نیاز به قالب فلزی بتن داریم اما کدام سبک با نیاز ما سازگار تر است؟ قالب فلزی بتن ثابت، رونده یا لغزان؟ اینجاست که نیاز سنجی پر اهمیت می شود! باید در ابتدا اطلاعات درستی در مورد سطح نیاز پروژه داشت و سپس گزینه مورد نظر را انتخاب کرد.

قالب بتن فلزی شامل یک سری قالب های تسمه ای مخصوص است که بهم وصل می شوند و از گوه و پین برای اتصال آن استفاده می شود. این قالب ها برای آرماتور بندی، دال، تیر و ستون بهترین گزینه محسوب می شوند.

قالب ها از نظر طول متغیر هستند مدل های کوچک آن تنها ۵۰ سانت بوده و مدل های متوسط آن بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ سانتی متر و در نهایت سبک بزرگ آن ۲۰۰ سانتی متر است که با عرض بین ۱۰ الی ۵۰ سانتی عرضه می شود. بنابراین پیش از هر نوع خرید مشخص کنید که چه ابعاد قالب فلزی بتن برای شما مناسب تر است.

معمولاً خرید قالب هایی که ابعاد استاندارد دارند به نسبت سایر قالب ها بیشتر است ابعاد این مدل از قالب ها ضریب ۵ سانتی متر است و به صورت پیش فرض ارزیابی و تهیه می شود.

اگر قصد شما خرید قالب های مخصوص بتن ریزی است باید به صورت سبک های مثلث، دایره و متوازی الاضلاع بروید. هر سبکی که مدنظرتان است از طریق سایت Shahreghaleb.ir پیگیری کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید.

در خرید خود باید به ضخامت ورق دقت کنید. ضخامت ورقی که برای قالب فلزی بتن استفاده می شود هم روی کیفیت و هم روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد. از سوی دیگر جنس ورق قالب بسیار مهم است. در سایت شهر قالب از بهترین جنس ورق با استاندارد های بین المللی استفاده می شود که کیفیت کار را به صورت کامل تضمین می کند.

پیچیدگی و سطح اعوجاج قالب های فلزی بتن اهمیت زیادی دارند و البته که نوع جوش در ساخت این قالب ها نیز مهم است و خوشبختانه نوع جوش co2 در ساخت قالب های فلزی شهر قالب به خوبی رعایت شده است.

استحکام حرف اول را می زند!

اولین و مهمترین ویژگی که باید برای قالب فلزی بتن تعریف شود مقاومت بالای آن است! قالبی که از نظر مقاومت دچار ضعف باشد هرگز انتخاب خوبی نخواهد بود به هر حال قالب های فلزی برای نگهداری بتن استفاده می شود و استحکام و مقاومت برگه برنده آن است.  قالب ها می بایست به صورتی طراحی شده باشد که قابلیت چندین بار استفاده را داشته باشند و تغییر فرم ندهند و شکل ظاهری آنها زیر سوال نرود از سوی دیگر می بایست مقاومت خوبی در برابر آتش سوزی از خود نشان دهند و همه این موارد وابسته به مقاومت و استحکام قالب است. جنس قالب های عرضه شده در سایت Shahreghaleb.ir کاملاً فولادی است و مشکل چسبندگی بتن به قالب را حل کرده است به طوری که هر نوع عنصر بتنی در داخل این محصول استفاده می شود.

بدون درز بودن قالب فلزی بسیار مهم است یعنی باید طراحی آن به صورتی باشد که هیچ نوع درز و فضایی ایجاد نشود اینجاست که می توان از طول عمر بالای قالب خاطر جمع بود. اگر نیاز به افزایش ظرفیت قالب دارید می توانید مدل هایی که با این امکانات طراحی شده اند را در سایت Shahreghaleb.ir انتخاب کنید به این ترتیب کارایی محصول خریداری شده برای شما بسیار بیشتر خواهد شد.

میزان قالب را پیش از خرید مشخص کنید پیشنهاد شهر قالب این است که در ابتدا میزان قالب را مشخص کنید تا هزینه اضافی برای خرید قالب فلزی بتن نباشید چون قیمت قالب های فلزی بر اساس کیلوگرم مشخص می شود و اگر در مورد میزان آن دقت نکنید از نظر سطح کیفیت به مشکل بر می خورید و در نهایت مجبور به پرداخت هزینه اضافی خواهید بود.

مشکل مناطق مرطوب حل شد!

ساخت و ساز و آرماتور بندی ساختمان در مناطقی که رطوبت هوای بالایی دارند دردسرهای خاص خود را دارد و اگر قالب های بتن ریزی با کیفیتی خریداری نشود متاسفانه هزینه های دوباره در خرید وجود خواهد داشت. موضوع از این قرار است که مقاومت قالب ها در برابر زنگ زدگی بسیار مهم است و سطح فرسایش و پوسیدگی باید مشخص شود در سایت Shahreghaleb.ir قالب های فلزی بتن از جنسی تهیه شده اند که برای مناطق با سطح رطوبت بالا مناسب هستند و این موضوع به کارایی بیشتر قالب ها کمک زیادی می کند اینطور که بررسی ها نشان می دهد جنس مواد اولیه ورق های فلزی که برای قالب ها استفاده می شود تعیین کننده میزان مقاومت آن نسبت به موقعیت شرجی هستند.

 

سفارش قالب فلزی صاف و یکنواخت

از آنجایی که در خرید قالب فلزی بتن همیشه تاکید بر سطح مقاومت و مواد اولیه بدنه آن است کمتر کسی به تمیزی و یکنواختی سطح آن توجه می کند! اینجاست که سایت Shahreghaleb.ir پیشنهاد جالبی برای شما دارد. دقت داشته باشید که صاف بودن سطح قالب به قدری مهم است که اگر محصولی با سطح غیر یکنواخت خریداری  کنید دیر یا زود شاهد حفره های ریز و درشتی بر سطح سازه می شود و عملاً خرید شما هیچ کاربرد و دوامی نخواهد داشت. اما موضوع اینجا ختم نمی شود! حقیقت این است که داغ شدن قالب فلزی در فصل گرما یکی از موضوعاتی است که سبب غیر یکنواخت شدن سطح آن می شود. وقتی سازه بیش از حد داغ شود روی صافی آن تاثیر می گذارد و این موضوع باعث تغییر رنگ سازه نیز می شود پس باید محصولی خریداری کنید که در فصل گرما بتواند خاصیت خنک کنندگی داشته باشد، محصولات شهر قالب از این ویژگی برخوردار هستند و برای مناطق گرمسیر انتخاب خوبی محسوب می شوند.

چرا وزن قالب فلزی بتن سنگین است؟

یکی از نگرانی ها در خرید قالب فلزی بتن، وزن زیاد آن به نسبت سایر قالب ها است. بله وزن قالب های فلزی بتن به نسبت قالب ها بیشتر است اما در عوض خیالتان از بابت مقاومت و استحکام جمع است و این موضوع باعث می شود که برای پروژه های سنگین با عمق زیاد به خصوص ستون های بتنی و فونداسیون ها گزینه مناسبی باشد.

 

هوشمندانه خرید کنید!

حالا که اطلاعات لازم در خصوص خرید قالب فلزی بتن به دست آورده اید می دانید که باید چه فاکتورهایی را پیش از خرید در نظر بگیرید. اما یک نکته مهم دیگر وجود دارد و آن هم قیمت قالب فلزی بتن است که سبب شده بسیاری از کاربران در خرید مردد شوند. قیمت این محصول بر اساس فاکتورهای گفته شده تعیین می شود و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن اعلام کرد اما در سایت Shahreghaleb.ir سعی شده تنوع قیمت برای این قالب ها در نظر گرفته شود تا افراد بتوانند در خرید قدرت بیشتری داشته باشند و مجبور به پرداخت هزینه اضافی نباشند. در خرید اینترنتی هم از تخفیف ویژه استفاده می کنید و هم هزینه های اضافی از شما دریافت نمی شود و مهم تر اینکه هرگز درگیر هزینه واسطه نخواهید شد و این یعنی تضمین در خرید و رضایت ۱۰۰ درصد!

8 دیدگاه


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • دینامیت
  44٬380٬378٬790
 • گشت ارشاد 3
  35٬275٬279٬500
 • قهرمان
  11٬753٬449٬750
 • بی همه چیز
  6٬589٬158٬452
 • آتابای
  4٬938٬624٬000
 • شهر گربه ها
  4٬264٬341٬100
 • درخت گردو
  3٬668٬433٬450
 • منصور
  3٬047٬532٬450
 • گربه سیاه
  1٬269٬997٬850
 • صحنه زنی
  1٬269٬997٬850
 • بندربند
  71٬264٬000
 • عطر شیرین، عطر تلخ
  16٬060٬000
 • ازدواج جنجالی
  143٬274٬100
 • مرد نقره ای
  96٬788٬500