راه‌اندازی مرکز تخصصی تولید انیمیشن و بازی در دانشگاه علامه طباطبایی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

راه‌اندازی مرکز تخصصی تولید انیمیشن و بازی در دانشگاه علامه طباطبایی

مرکز نوآوری تولید انیمشن و بازی در مرکز نواوری محتوا دانشگاه علامه طباطبایی راه اندازی می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، حمیدرضا بحرینی مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری نیتک از راه اندازی مرکز نوآوری تولید انیمشن و بازی در مرکز نواوری محتوا دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.

در این مرکز نوآوری که در فضایی به مساحت ۸۰۰ متر مربع در دانشکده ادبیات و زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی راه اندازی شده است استارتاپ های حوزه پویانمایی و بازی سازی مستقر خواهند شد.

حمیدرضا بحرینی مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با بیان اینکه در این مرکز نوآوری یک زیست‌بوم تخصصی در حوزه انیمیشن و گیم راه اندازی می‌شود، عنوان کرد: این زیست‌بوم در قالب یک شبکه فراگیر با رویکرد توسعه‌ محتوای دیجیتال است که به انتخاب افراد، تیم‌ها و استعدادها، آموزش و توانمندسازی آن‌ها با بهره گیری از ظرفیت های دانشگاه علامه طباطبایی خواهد پرداخت.

وی تاکید کرد: در این مرکز ایجاد کسب و کارهای نوآور و خلاق در حوزه محتوای دیجیتال، توسعه بازار کسب و کار در داخل کشور و همچنین صادرات محتوا به عنوان سه هدف عملیاتی تعریف شده است. تلاش ما در خانه خلاق و نواوری محتوای دیجیتال نیتک اینست تا با راه اندازی بخش های تخصصی در نهایت یک اکوسیستم کارآفرین و نوآور تولید محتوایی ایجاد ‌کنیم.

بحرینی در پایان با اشاره به راه اندازی دفاتر کار اشتراکی، استودیو دوبله و آزمایشگاه تولید محتوا و اتاق جلسات در مرکز تخصصی انیمیشن و بازی  دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تلاش می کنیم تا با بهره گیری از استعدادها و ظرفیتهای دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان بزرگترین مرکز علمی تخصصی علوم انسانی در کشور، در حوزه های فیلمنامه نویسی، دوبله و ترجمه، انیماتوری بتوانیم آثار جدید و اثرگذار در حوزه های ملی و بین المللی خلق کنیم.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است