امروز ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰

دبیر نخستین جشنواره دانشجویی مونولوگ معرفی شد

سیامک صفری مدیر آکادمی هنرهای اجرایی افرا در حکمی دبیر نخستین جشنواره دانشجویی مونولوگ این آکادمی را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره دانشجویی مونولوگ آکادمی هنرهای اجرایی افرا، داود نامور در حکمی از سوی مدیر آکادمی هنرهای اجرایی افرا، به‌عنوان دبیر نخستین جشنواره دانشجویی مونولوگ این آکادمی معرفی شد.

متن این حکم که به امضای سیامک صفری رسیده، به شرح زیر است:

«هنرمند ارجمند

جناب آقای داود نامور

نظر به شایستگی، تجربه‌های ارزشمند و درایت جنابعالی در حوزه تئاتر و دبیری جشنواره‌های متعدد، به موجب این حکم به‌عنوان دبیر نخستین جشنواره مونولوگ آکادمی هنرهای اجرایی افرا منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مدون و مناسب و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها شاهد برگزاری مطلوب این جشنواره باشیم. امید است در سایه ایزد منان با به‌کارگیری ظرفیت‌های این حوزه، توجه به ضرورت توجه به گروه‌های جوان تئاتر و برگزاری باشکوه این جشنواره، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

داود نامور فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر و معماری است که تجربه کارگردانی از جمله «اعتراف نکرده»، «شبی نسبتا طولانی، «چهار سال پیش ساعت ۱۱ شب»، «آندروماک» و… را در کارنامه کاری خود دارد. نامور همچنین مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو و عضو هیات مدیره انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران است که تاکنون جشنواره‌های تئاتری گوناگونی از جمله چهار دوره جشنواره جایزه بزرگ استاد ناظرزاده کرمانی را برگزار کرده است.

نخستین جشنواره مونولوگ دانشجویی آکادمی هنرهای اجرایی افرا، در دو بخش اصلی (اجرا) و مونولوگ‌نویسی برپا می‌شود که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است