«چراغانی» برنامه جدید رادیو سلامت شد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷

«چراغانی» برنامه جدید رادیو سلامت شد

برنامه «چراغانی» از هفتم تا نهم مردادماه ساعت 10 و 30 دقیقه از رادیو سلامت پخش می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «چراغانی» به سردبیری و اجرای فیروزه آدابی و تهیه‌کنندگی محسن کریمی از هفتم تا نهم مردادماه ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می‌شود و امیر پارسی بازیگر بخش نمایشی این برنامه است.

فیروزه آدابی سردبیر و مجری برنامه در این باره توضیح داد: این برنامه با محوریت فراهم کردن اوقات شاد برای مخاطبان پخش می‌شود، البته به موضوع سلامت هم می‌پردازیم. برنامه شامل بخش‌های متنوع از جمله بخش‌های نمایشی است. یکی از بخش‌های نمایشی مربوط به ماجراهای زندگی یک زوج می‌شود که به نام‌های خانم گلی و آقای گل پرور پخش خواهد شد. همچنین در بخش دیگری از نمایش‌های برنامه ۲ باجناق به نام‌های کافی و نعمت ماجراهای جالبی را روایت خواهند کرد.

وی ادامه داد: در بخشی از برنامه به آداب و رسوم در ایام غدیر می‌پردازیم. هدف ما ترویج اعیاد دینی و فضای مفرح آن برای مخاطبان در سنین مختلف است. همچنین در بخشی از برنامه به نهج البلاغه و الغدیر می‌پردازیم. بخش‌هایی از برنامه به موضوع همدلی با کادر درمان اختصاص دارد. برنامه «چراغانی» از هفتم تا نهم مردادماه ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ پخش می‌شود.

این گوینده در پایان خاطرنشان کرد: روز نهم مردادماه مصادف با روز اهدای خون است به همین دلیل بخشی به نام هدیه سرخ پخش می‌شود. در روز میلاد امام موسی کاظم (ع) هم به موضوع کنترل خشم می‌پردازیم. پخش ترانه‌های شاد متناسب با این ایام از دیگر بخش‌های برنامه است. امیر پارسی، امیرحسین انصافی و آسیه گرجی بازیگران بخش‌های نمایشی هستند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است