پخش ویژه برنامه المپیک توکیو هر روز صبح از شبکه یک | خبرگزاری صبا
امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

پخش ویژه برنامه المپیک توکیو هر روز صبح از شبکه یک

هم‌زمان با شروع رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ویژه برنامه المپیک توکیو هر روز پس از بخش خبری ساعت ۸ صبح و به‌طور زنده روی آنتن شبکه یک می‌رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، هم‌زمان با شروع رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، شبکه یک سیما هر روز ویژه برنامه المپیک توکیو را پس از بخش خبری ساعت ۸ صبح و به‌صورت زنده روی آنتن می‌برد.

به گفته داریوش دلیری تهیه کننده، این ویژه برنامه در ادامه برنامه «صبح بخیر ایران» است که هر روز تا پایان مسابقات المپیک از شبکه یک پخش می‌شود.

او همچنین بیان کرد: در هر برنامه به فراخور مسابقات، میزبان ورزشکاران المپیک ادوار گذشته کشورمان خواهیم بود و در نخستین برنامه که امروز پخش شد، عباس جدیدی کشتی‌گیر پیشین ایران، مهمان ما بود.

در همین رابطه امیرحسین بابازاده مجری و سردبیر این برنامه گفت: در ویژه برنامه المپیک ما اتفاقات روز و لحظه‌ای این رویداد بزرگ ورزش جهان را به اطلاع بینندگان می‌رسانیم.

او تصریح کرد: در این برنامه علاوه بر مرور اخبار المپیکی، با توجه به مسابقات روزانه، مهمانان، کارشناسان و پیشکسوتانی از همان رشته‌ها را به استودیو دعوت می‌کنیم.

بابازاده از پخش آیتم خاطره بازی ادوار گذشته المپیک در این برنامه خبر داد و یادآور شد: در اولین برنامه که پخش شد نگاهی به المپیک آتلانتا و نتایج کاروان ایران در آن دوره داشتیم.

ویژه برنامه المپیک به تهیه‌کنندگی داریوش دلیری و اجرای امیرحسین بابازاده کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که هر روز حوالی ساعت ۸:۳۰ به مدت یک ساعت روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است