رونمایی از پوستر نمایش «ببو» ۲ روز پیش از آغاز اجرا | خبرگزاری صبا
امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۶

رونمایی از پوستر نمایش «ببو» ۲ روز پیش از آغاز اجرا

از پوستر نمایش «ببو» با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی گروه، ۲ روز مانده به آغاز اجرا از پوستر نمایش «ببو» با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد.

نویسنده و کارگردان نمایش «ببو» که از دوشنبه ۴مرداد اجراهای خود را در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند، مهیار شیروانی است و بازیگران این نمایش (به ترتیب الفبا) عبارتن از پرستو الماس، نیکو پشوتن، عماد جاویدپور، مسعود رمضانی. همچنین از دیگر عوامل این گروه نمایشی می‌توان به ‏‎مجری طرح: محمد گودرزیانی، ‏طراح نور: رضا خضرایی، ‏‎طراح گریم: مریم سالاروند، ‏‎مشاور طراحی صحنه: هادی بادپا، ‏‎موسیقی: پوریا مهدی، گروه کارگردانی: ایمان حسینی و دانیال کریمی، ‏‎مدیر اجرا: محمدرضا اربابی‌نیا، ‏‎مدیر روابط‌عمومی: امیر قالیچی و ‏‎مشاور رسانه‌ای: امیر پارسائیان‌مهر اشاره کرد.

در خلاصه این نمایش که ژانری کمدی دارد، اینگونه آمده است: در یکی از روزهایی که خانه‌ خالیست و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه‌بردارش را در حین سرقت اشیای باستانی، در زیرزمین خانه‌شان گروگان گرفته است. ناگهان مادرش به خانه باز می‌گردد و با این صحنه گروگان‌گیری روبه‌رو می‌شود. شخصی‌های داستان در موقعیتی که اعتماد کردن، سخت‌ترین کار است، با موانع شخصیتی‌شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن مواجه می‌شوند.

مهیار شیروانی که در کارنامه خود نویسندگی و کارگردانی نمایش «یه هفته بعد هفته قبل» و همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «جنگل آسفالت» را دارد، از زمستان سال ۱۳۹۸ و پیش از آغاز شیوع بیماری کرونا به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش «ببو» را آغاز کرده بود.

پیش‌فروش تخفیف‌دار نمایش «ببو» در سایت تیوال آغاز شده است و این نمایش اجراهای خود را از ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنب، چهارم مردادماه سال ۱۴۰۰ در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است