شانس اصغر فرهادی برای نامزدی اسکار بهترین کارگردانی | خبرگزاری صبا
امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۹
ورایتی در مقاله ای عنوان کرد؛

شانس اصغر فرهادی برای نامزدی اسکار بهترین کارگردانی

ورایتی در مقاله ای فیلم «قهرمان» فرهادی را برای نامزدی در بخش های بهترین کارگردانی و بهترین فیلم اسکار دارای شانس قلمداد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صبا ، خبرگزاری ورایتی در یک مقاله مفصل به شانس فیلم های جشنواره «کن» ۲۰۲۱ در جوایز اسکار امسال پرداخت.

در بخشی از این مقاله از فیلم «قهرمان» فرهادی به عنوان یکی از فیلم هایی یاد شده که شانس رقابت در بخش های بهترین کارگردانی، بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه را دارد.

در این مقاله درباره فیلم «قهرمان» چنین آمده است: بردن «جایزه بزرگ» فستیوال «کن»، کار را برای اصغر فرهادی و فیلم تازه اش شروع کرده است، اگر استودیوی آمازون (کمپانی پخش کننده فیلم فرهادی در آمریکا) به اندازه کافی به این فیلم توجه کند می تواند در بخش بهترین کارگردانی شرایط خوبی برای «قهرمان» رقم بزند.

البته در این مقاله به نوشته کلایتون دیویس تاکید شده در صورتی که فیلم فرهادی از سوی ایران به اسکار معرفی شود شانس نامزدی در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را نیز دارد.

در این مطلب از ۱۴ فیلم دیگر جشنواره از جمله فیلم های «تیتان»، «نیترام»، «گزارش فرانسوی» و «آنت» نیز به عنوان آثاری که شانس حضور در بخش هایی از اسکار را دارند، یاد شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است