امروز ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۰
امیر عبادی در گفت‌و گو با «صبا»:

اعتیاد دغدغه جامعه و جوانان است

نمایش«بی سرپرست» در ارتباط با عدم آگاهی‌ها و فاصله‌های طبقاتی در جامعه است.
به گزارش «صبا»، امیر عبادی کارگردانی و بازیگر نمایش«بی سرپرست» با بیان اینکه موضوع این نمایش اجتماعی و جوانان ما باید دنبال راه‌ای درستی باشند در گفت‌و گو با «صبا» اظهار کرد: نمایش«بی سرپرست» در ارتباط با عدم آگاهی‌ها و فاصله‌های طبقاتی در جامعه است به خصوص ارتباط جوانان ما با اعتیاد و مواد مخدر که در این چند سال اخیر بیشتر شده است ولی اعتراض‌ها نسبت به این موضوع کم‌تر است. موضوع نمایش«بی سرپرست» سوژه‌ای شد تا به قلم بهنام سرلک ان را روی صحنه ببریم.
وی درباره کارگردانی نمایشنامه «بی سرپرست» افزود: بی‌خانمانی و اعتیاد معضلی است که در جامعه شیوع پیدا کرده است و ما تصمیم گرفتیم این موضوع را به صورت شفاف نشان دهیم تا کسانی که برای تماشا آن می‌آیند از خطرات و آسیب‌ها باخبر شوند.
عبادی از استقبال مردم نسبت به نمایش«بی سرپرست» گفت: خیلی خوشحالم موضوعی را روی صحنه برده‌ام که دغدغه جامعه امروز است و تماشاچی بعد از دیدن به فکر فرو می‌رود و دنبال راهکار مناسبی است که در این مسیر قرار نگیرد.
امیر عبادی از نش خود به عنوان برادر بزرگتر در نمایش«بی سرپرست» گفت: من نقش برادر بزرگ خانواده را در نمایش«بی سرپرست» دارم که پدر قبل از مرگش خانه را به نام فرزند خود کرده است اما در ادامه اتفاقات بدی برای این برادر می‌افتد که خانواده را درگیر مسائل زیادی می‌کند.
وی در پایان گفت: از تمام عوامل و بازیگران و کسانی که در تیم نمایش«بی سرپرست» هستند تشکر می‌کنم که با وجود سالن کوچکی که داشتیم بیشترین تلاش را انجام داده‌اند تا مخاطب را راضی نگه دارند چراکه موضوع مهمی را روایت می‌کنیم.
گفتنی است، نمایش«بی سرپرست» از  ۲۵ آذر شروع شده و تا ۱۴ دی در تماشاخانه مهرگان ادامه دارد.
نسترن معصوم‌پور

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است