«پزشک دهکده» و «پیک سحر» به شبکه تماشا بازگشتند/ پخش سری جدید «مظنون» | خبرگزاری صبا
امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۱

«پزشک دهکده» و «پیک سحر» به شبکه تماشا بازگشتند/ پخش سری جدید «مظنون»

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه تماشا، چهارشنبه دوم تیرماه، فصل چهارم مجموعه پرمخاطب «مظنون» برای اولین بار در سیما و از شبکه تماشا آغاز به پخش خواهد کرد. شبکه تماشا تا امروز سه فصل پیشین این مجموعه را پخش کرده بود و بعد از یک وقفه کوتاه مدت بعد از پایان فصل سوم این مجموعه، چهارمین فصل مجموعه «مظنون» که به طور اختصاصی برای این شبکه دوبله و آماده‌سازی شده را از چهارشنبه همین هفته به روی آنتن می‌فرستد.

این فصل مجموعه در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. داستان این فصل با پیدا شدن رقیبی جدید برای ماشین و تقابل بین ماشین و دستگاه جدید ادامه پیدا می‌کند. رقیبی که رگه‌هایی منفی هم دارد و برعکس ماشین هدفش تنها کمک به مردم و انسان‌ها نیست.

این فصل نیز مانند فصول پیشین این مجموعه ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش خواهد شد و در ساعات ۵.۱۱ و ۱۷ روز بعد هم برای علاقمندان بازپخش خواهد شد.

پخش مجدد سریال خاطره‌انگیز «پزشک دهکده»

مجموعه «پزشک دهکده» از تاریخ یکم تیرماه در ساعت ۲۲ روانه آنتن شبکه تماشا خواهد شد. این مجموعه اولین بار در سال ۱۹۹۳ در سطح جهان پخش شد و در سال ۱۳۸۳ از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران هم پخش شد.

این سریال، داستان پزشک زنی است که پس از تکمیل تحصیلات پزشکی و ناکامی در یافتن شغل، به دهکده‌ای کوچک می‌رود تا خود را در این حرفه ثابت کند.

«پیک سحر» با بازی جمشید مشایخی، اسماعیل داورفر، احمد قدکچیان و پروین سلیمانی

دیگر سریال شبکه تماشا که برای تابستان در نظر گرفته شده سریال «پیک سحر» با بازی به یادماندنی مرحوم استاد جمشید مشایخی است.

پخش این سریال از دوشنبه ۳۱ خردادماه در ساعت ۲۴ آغاز شده است.

«پیک سحر» توسط خسرو ملکان در سال ۱۳۶۹ کارگردانی شده و علاوه بر استاد جمشید مشایخی مرحوم اسماعیل داورفر، مرحوم احمد قدکچیان و مرحوم پروین سلیمانی هم از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

این مجموعه به داستان مش رحمان رفتگر محله می‌پردازد که برای تهیه جهزیه دخترش نیازمند پول است، اما راضی نیست از هر راهی این پول را به دست بیاورد.

این سریال در ساعات ۶ و ۱۲ روز بعد تکرار خواهد شد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است