رونمایی از ترجمه اسپانیایی و انگلیسی کتاب «انقلاب اسلامی؛ مبانی و ویژگی‌ها» | خبرگزاری صبا
امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۰

رونمایی از ترجمه اسپانیایی و انگلیسی کتاب «انقلاب اسلامی؛ مبانی و ویژگی‌ها»

خانه کتاب و ادبیات ایران در آخرین روز خرداد ماه ١٤٠٠ میزبان آیین رونمایی از ترجمه اسپانیایی و انگلیسی کتاب «انقلاب اسلامی؛ مبانی و ویژگی‌ها» خواهد بود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران، آیین رونمایی از ترجمه اسپانیایی و انگلیسی کتاب «انقلاب اسلامی؛ مبانی و ویژگی‌ها» را روز دوشنبه سی‌ویکم خرداد ماه ١۴٠٠ در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌کند.

در این آیین، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی نوبخت رییس مرکز بین‌المللی ترجمه و نشر المصطفی و ناشر کتاب، محمد حقی مولف کاب، محمدمهدی احمدی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور اسپانیا، علی‌محمد سابقی رایزن سابق فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی، محمدرسول الماسیه رییس مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی و کبری ولدخانی مترجم کتاب به زبان اسپانیایی حضور خواهند داشت.

آیین رونمایی از ترجمه اسپانیایی و انگلیسی کتاب «انقلاب اسلامی؛ مبانی و ویژگی‌ها» امروز دوشنبه ٣١ خرداد ماه ١۴٠٠ ساعت ١٣:٣٠ در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود و به طور هم زمان از آپارات به نشانی http://www.aparat.com/khaneketab و اسکای‌روم به آدرس https://www.skyroom.online/ch/khaneketab/khaneketab38 پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است