۲۵ درس برای شاد زیستن و رهایی از اضطراب و افسردگی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۵
معرفی کتاب؛

۲۵ درس برای شاد زیستن و رهایی از اضطراب و افسردگی

کتاب «من ذهن‌آگاه هستم» نوشته کریستف آندره با ترجمه محیا احمدی پور به همت انتشارات شمعدونی به چاپ رسید.

به گزارش خبرنگار ادبیات خبرگزاری صبا، کتاب «من ذهن‌آگاه هستم» نوشته کریستف آندره با ترجمه محیا احمدی پور در نوبت چاپ اول به همت انتشارات شمعدونی منتشر شد.

در قسمت پشت جلد این کتاب می‌خوانیم: «ذهن‌آگاهی یکی از شیوه‌های مراقبه (مدیتیشن) است که به کاهش استرس، شک، اضطراب، پرخاش و افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس کمک می‌کند.

کریستف آندره روانشناس و تراپیست فرانسوی از روش ذهن‌آگاهی برای بهترشدن زندگی مراجعان خود استفاده می‌کند. ذهن‌آگاهی را بسیار ساده و سریع می‌توان فراگرفت و نیاز به فراهم آوردن شرایط خاصی ندارد. در هر لحظه هر جا، در اتوبوس، اتوموبیل در محل کار، دانشگاه، در هنگام آشپزی و در هر زمان و مشغله‌ای می‌توان ذهن‌آگاه بود.

این کتاب به ما می آموزد که چگونه می‌توان ذهن را از خشم، اضطراب، نگرانی و صدها دغدغه ذهنی دیگر رها کرد. اما نباید فراموش کرد که تسلط بر آن به سال‌ها تمرین احتیاج دارد. برای آن‌که بتوانیم بیشتر با ذهن‌آگاهی آشنا بشویم، نخست باید بدانیم که شامل چه مراحلی است و نیز شیوه انجام آن چگونه است؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که کتاب را تا انتها دنبال کنید.

در گام بعدی باید خود را از بند واژه‌ها رها کنید تا بتوانید همه چیز را بهتر و ساده‌تر لمس و تجربه کنید. در این کتاب از تابلوهای نقاشی متعددی کمک گرفته‌ شده که شما را در این مسیر همراهی می‌کنند. در نهایت، خود ما باید وارد عمل بشویم و توصیه‌ها و تمرین‌هایی را که در طول کتاب آمده‌اند، شخصا تجربه کنیم. آن‌ها را بفهمیم و احساس کنیم. بارها و بارها تمرین کنیم. جز این‌ها هیچ رمز و راز دیگری برای ذهن‌آگاهی وجود ندارد.»

مصطفی قوانلو قاجار مدیر مسئول انتشارات شمعدونی در یاداشتی درباره کتاب نوشته است: «یکی از روش‌هایی که این روزها روانپزشکان و روانشناسان برای رهایی از اضطراب و افسردگی، آرامش ذهن و تمرکز پیشنهاد می‌کنند، استفاده از تمرینات ذهن‌آگاهی است. فراگرفتن ذهن‌آگاهی بسیار ساده و آسان است، اما تسلط بر آن‌ها به تمرین پیگیر و مداوم نیاز دارد تا به مرور تاثیر خود را بر روح و روان انسان نشان دهد.

کتابی که در دست دارید از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی در فرانسه بوده که بیش از پانصدهزار نسخه از آن به فروش رفته است.

کریستف آندره یکی از سرشناس‌ترین روانپزشکان فرانسوی است، که به عنوان یکی از رهبران درمان‌های شناختی و رفتاری محسوب می‌شود و نویسندگان بسیاری به نوشته‌های او به عنوان منبع رجوع می‌کنند. چنان‌که احتمالا نام او را در پانویس بسیاری از کتاب‌های انتشارات شمعدونی دیده‌اید.

دکتر کریستف آندره از اولین متخصصان روانشناسی در فرانسه است که از ذهن‌آگاهی به عنوان شیوه‌ ای درمانی استفاده کرد و اکنون روش او به عنوان یک روش درمانی در سراسرجهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. او در این کتاب با کمک تابلوهای نقاشی به شما کمک می‌کند تا ذهن آگاهی را فرا بگیرید.»

کتاب «من ذهن‌آگاه هستم» با ۲۵ درس برای شاد زیستن و رهایی از اضطراب و افسردگی با قیمت ۷۰۰۰۰ تومان روانه بازار کتاب شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • دینامیت
  9٬415٬264٬640
 • خورشید
  1٬611٬627٬850
 • هفته ای یکبار آدم باش
  1٬611٬627٬850
 • تک خال
  975٬748٬140
 • خون شد
  195٬693٬596
 • مدیترانه
  93٬873٬900
 • لاله
  90٬988٬050
 • سیاه باز
  66٬293٬500
 • هفت
  624٬000