امروز ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

انتشار فراخوان دوسالانه کتاب معماری و شهرسازی

فراخوان پنجمین دوره دوسالانه کتاب معماری و شهرسازی و جایزه دکتر منوچهر مزینی منتشر شد.
به گزارش «صبا«، موسسه مطالعاتی فرزان با همکاری موسسه توسعه مطالعات بین‌المللی فاطر و انجمن مفاخر معماری ایران پنجمین دوره کتاب برگزیده دوسالانه معماری و شهرسازی ایران را در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ و هم‌زمان با روز جهانی کتاب برگزار می‌کند.

اهداف این جایزه عبارت‌اند از بهره‌وری و بهره‌گیری از دانش بزرگان و اندیشمندان حوزه معماری و شهرسازی، بالا بردن سطح تألیف و ترجمه کتب معماری و شهرسازی (و رشته‌های وابسته) و گسترش مخاطبان آن در فرهنگ عمومی کشور و نیز تشویق و ترغیب محققان، معماران و شهر سازان جوان به پژوهش همگام با ارتقای حرفه و هنر است.

همچنین جوایز و امتیازات هر دوره توسط شورای دوسالانه تعیین و اعلام می‌شود.

کتاب در زمینه معماری و شهرسازی و رشته‌های وابسته است. تشخیص مرتبط بودن موضوع با هیئت داوران خواهد بود و مراتب پذیرش در مرحله اول برای شرکت در مسابقه، کتباً به شرکت کننده اعلام می‌شود.

 زبان کتاب‌های تألیفی می‌تواند فارسی و یا هر یک از زبان‌های (انگلیسی، فرانسه، ایتالیائی و آلمانی) باشد.

در این دوره، کتاب‌ها اعم از تألیف یا ترجمه می‌بایست در فاصله زمانی سال‌های ۱۳۹۵ – ۱۳۹۷ به چاپ (اول) رسیده باشند.

هر شرکت کننده (صاحب اثر یا ناشر) می‌بایست دو نسخه از کتاب را به آدرس موسسه مطالعاتی فرزان واقع در تهران، خیابان مطهری، خیابان ترکمنستان، کوچه اقاقیا، پلاک ۳، واحد ۲، ارسال و گواهی شرکت در مرحله اول مسابقه را دریافت دارد. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۴۳۰۲۲۲ – ۸۸۴۳۰۳۱۳ تماس حاصل نمایند.

تاریخ تحویل کتاب به دبیرخانه موسسه حداکثر تا بیستم دی‌ماه ۱۳۹۷ است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است