امروز ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۱

پایان اجرای نمایش «گورخواب‌ها»/ «شپش» در دو سانس روی صحنه می رود

پایان نمایش «گورخواب‌ها»، دو اجرایی شدن «شپش» و اجرای سه نمایش دیگر،جدیدترین رویدادهای عمارت نوفل لوشاتو است.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی عمارت نوفل‌ لوشاتو،اجرای نمایش «گورخواب‌ ها» به نویسندگی و کارگردانی سیامک صفری شب گذشته سه‌شنبه پنجم شهریور به پایان رسید و نمایش «شپش» به نویسندگی و کارگردانی کوروش نریمانی از امشب چهارشنبه ششم شهریور  در دو سانس اجرا می‌ شود.

سیامک صفری و نسیم ادبی بازیگران «گورخواب‌ها» بودند که شب گذشته برای آخرین بار این نمایش را اجرا کردند.

نمایش کمدی «شپش» نیز از امشب چهارشنبه در دو ساعت ۱۹:۳۰ و ۲۱:۰۰ در سالن شماره یک عمارت نوفل‌ لوشاتو و به مدت زمان ۷۰ دقیقه اجرا می شود.

سیامک صفری و امیر حسین امرایی‌ نیا، نسترن باقرزاده، پریسا بنی‌ آدم، افسانه پرمر، محسن تمیزی، حمید تنقطار، فاطمه جنیدی، امیر حسین جوانی، مجتبی جهان‌ فکر، حسین حاتمی، مسعود حاتمی، فاطمه حسینی، شیما دهقان، کیمیا رحمانی، سعید رهنورد، بهروز سپانلو، محمد پویا سرلک، مرتضی سلیمی، مهتاب شکریان، پیام شهرتی، محمدحسین قاسمی، محمد امین کارخانه‌ چی، الهه کیانی، مهرداد میرزا احمدی، احمد نیک‌ پور، فهیمه هرمزی و رویا یاحق بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در روزهای آخر هفته، نمایش کودک «اهورا و غول جزیره اشک» نیز به نویسندگی و کارگردانی پریوش کامیار و تهیه‌کنندگی نعیم بختیاری سه اجرای پایانی خود را سپری خواهد کرد.

مهسا بختیاری، نادیا محبوبی، نعیم محبوبی، نکیسا بختیاری، نعیم بختیاری و امیر امیدی‌ نژاد بازیگران این اثر نمایشی هستند که با دغدغه زیست محیطی و حفاظت از آن ساعت ۱۷ در سالن شماره ۲ عمارت نوفل‌ لوشاتو اجرا می شود.

سایر نمایش‌ هایی که در عمارت نوفل‌ لوشاتو اجرا می شوند، عبارتند از:

«نیمه‌ شب به وقت محلی» به نویسندگی و کارگردانی ارمغان سلطانی، تهیه‌کنندگی پیروز سلطانی و بازی مبین سپاس‌ زاده که تا ۱۰ شهریور هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در سالن شماره ۲ اجرا می شود.

«من تاجی‌ ام» دیگر نمایشی است که تا ۱۵ شهریور ساعت ۲۰ در سالن شماره ۲ عمارت نوفل‌ لوشاتو اجرا می‌شود.

محمد زعفرانی طراح و کارگردان این اثر، کافه خونه و گروه هنری روژمان تهیه‌ کنندگان و راضیه بهرامی، ‏مهسا دامرودی، ‏ستاره الله‌ دادی و ‏عاطفه ظفری بازیگران آن هستند.

در نمایش «پیتزا جهان» به نویسندگی شهروز فرمانبرداری و کارگردانی فرید فرمانبرداری نیز محمدرضا هلال‌ زاده، الناز زرینی، وحید ورسه، الهه اصغری، حسام‌الدین آریان‌ فر و فرید فرمانبرداری بازی می‌کنند.

این نمایش تا ۱۳ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ در سالن شماره ۲ عمارت نوفل‌ لوشاتو اجرا می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است