باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران تاسیس شد | خبرگزاری صبا
امروز ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران تاسیس شد

«باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران» با هدف توسعه و ترویج دانش مدیریت ارتباطات و ارتقای سطح دانش در حوزه ارتباطات تاسیس شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط‌عمومی رویداد، «باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران» با هدف نشر، توسعه و ترویج دانش مدیریت ارتباطات و با انگیزه ارتقای سطح دانش و بینش عمومی حوزه ارتباطات تاسیس شد.

باشگاه‌های یونسکو، نهادهایی مردمی در سراسر جهان‌اند که با تکیه بر تجارب، مهارت‌ها و چشم‌انداز خاص هر جامعه، در راه صلح و تعامل میان جوامع انسانی فعالیت می‌کنند.

این باشگاه‌ها از گروه‌هایی از افراد داوطلب از هر سن، حرفه و موقعیت اجتماعی تشکیل می‌شوند که باوری مشترک و محکم به آرمان‌های یونسکو دارند.

بر همین اساس «باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران» با انگیزه ارتقای سطح دانش و بینش عمومی و اعتلای آموزش، علم و اشاعه مبانی اصیل ایرانی و اسلامی بر اساس اهداف مطروحه فرهنگی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و چارچوب‌های «کمیسیون ملی یونسکو – ایران» با التزام به رعایت مقررات موضوعه کشوری و ضوابط حاکم بر تاسیس باشگاه‌های یونسکو و بر طبق مشخصات و شرایط پیش‌بینی شده در این اساسنامه باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران تشکیل شده است.

هدف از تشکیل این باشگاه که سیدغلامرضا کاظمی‌دینان رییس‌‌کل و امیرعباس تقی‌پور به سمت دبیرکل آن منصوب شده‌اند نشر، توسعه و ترویج دانش مدیریت ارتباطات، معرفی آخرین دستاوردها و تبادل تجارب موفق در حوزه مدیریت ارتباطات، هم‌افزایی و توسعه تعامل حرفه‌ای با انجمن‌ها، موسسات، نخبگان و فعالان حوزه مدیریت ارتباطات، برقراری تعامل مناسب میان فعالان حوزه مدیریت ارتباطات با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی است.

همچنین موضوع اصلی فعالیت «باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران» براساس آخرین تعاریفی که از مدیریت ارتباطات در محافل دانشگاهی و علمی انجام شده است، متناسب با اهداف تعریف شده، در حوزه رسانه، روابط‌عمومی، تبلیغات، بازاریابی و جامعه اطلاعاتی خواهد بود.

اعضای هیات موسس این باشگاه را سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، امیرعباس تقی‌پور، ابراهیم کاظم‌پور اقدم، مجتبی نظری، منصور ساعی و مجید محمدخانی غیاثوند و همچنین اعضای هیات رییسه را سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، امیرعباس تقی‌پور، مجید محمدخانی غیاثوند، مجتبی نظری و منصور ساعی تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است