کاظم سیاحی وارد «جزیره» شد | خبرگزاری صبا
امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۵

کاظم سیاحی وارد «جزیره» شد

کاظم سیاحی به عنوان جدیدترین بازیگر سریال «جزیره» به این سریال نمایش خانگی پیوست.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سریال، کاظم سیاحی که با بازی در فیلم‌ها و سریال‌های مطرحی چون «جهان با من برقص»، «طبقه هساث» و «لیسانسه ها» مخاطبان زیادی را با خود همراه کرده است حالا به جمع بازیگران «جزیره» اضافه شده است تا در عرصه بازیگری تجربه متفاوتی را پشت سر بگذارد.

صداپیشه شخصیت «جیگر» در مجموعه «کلاه قرمزی» پیش از سریال «جزیره» در دو سریال «کرگدن» و «میدان سرخ» نیز حضور داشته است و این سومین حضور او در نمایش خانگی است.

فیلمبرداری «جزیره» جدیدترین ساخته سیروس مقدم خالق آثار مطرحی همچون «پایتخت» با فیلمنامه‌ای از علی طالب آبادی در جزیره کیش ادامه دارد و به زودی از فیلیمو پخش می‌شود.

این سریال به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری ساخته می‌شود و پیش از این حضور محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، امیر مقاره، غزل شاکری و حسام منظور در این سریال قطعی شده و دیگر بازیگران این سریال به زودی معرفی می‌شوند.

برخی از عوامل این سریال عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، مدیر تولید: مسعود دلیری، مدیر صدابرداری: بهمن اردلان، تدوینگر: سپیده عبدالوهاب، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، مدیربرنامه ریزی: سید علی هاشمی، طراح صحنه: پیام حسین سوری، طراح لباس: آرزو غفوری، بازیگردان: میکائیل شهرستانی، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، منشی صحنه: آسیه معصومی، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: امین انتشاری، عکاس: امیرحسین شجاعی، گرافیست: عرفان بهکار، سرپرست گروه تولید: حسین فیض آبادی، مدیر تدارکات: نادر اژدری.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است