فیلمبرداری سریال «روزگار جوانی» در یک مجتمع تجاری در غرب تهران | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

فیلمبرداری سریال «روزگار جوانی» در یک مجتمع تجاری در غرب تهران

در حال حاضر تصویربرداری فصل سوم سریال «روزگار جوانی» از مرز 80 درصد گذشت و همزمان تدوین این سریال آغاز شد.
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، پس از اینکه سپهر محمدی تهیه کننده سری سوم سریال «روزگار جوانی» جدیدترین خبرها و عکس های این سریال در حال ساخت را در اختیار صبا گذاشت، جزییات بیشتری از این سریال نیز اطلاع رسانی شد.
در حال حاضر تصویربرداری فصل سوم سریال «روزگار جوانی» به تهیه کنندگی سپهر محمدی و کارگردانی اصغر توسلی از مرز ۸۰ درصد گذشت و همزمان تدوین این سریال آغاز شد.
عوامل تولید فصل سوم سریال «روزگار جوانی» اکنون در یک مجتمع تجاری در غرب تهران مشغول تصویربرداری هستند و به تازگی الهام طهوری مقابل دوربین این سریال رفته است.
تولید فصل سوم مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» در شبکه پنج سیما از بهمن ماه ۹۹ شروع شده است.
این سریال در ۳۰ قسمت برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج ساخته می شود و بازیگرانی چون بیوک میرزایی، آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، امیر مسعود واعظ و عیسی حسینی و با حضور بازیگران مهمان رسول نجفیان ،زهرا داود نژاد، لاله صبوری، سیاوش چراغی پور ، محمود قدیریان، سولماز حصاری، خسرو احمدی در آن ایفای نقش می کنند.
فصل اول «روزگار جوانی» سال ۱۳۷۷ به تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت. همچنین فصل دوم این مجموعه در سال ۱۳۷۸ به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی برای این شبکه تولید شد.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است