باشگاه فیلم سوره کتاب‌های سوره مهر را اقتباس سینمایی می‌کند | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۵
با امضای تفاهم‌نامه؛

باشگاه فیلم سوره کتاب‌های سوره مهر را اقتباس سینمایی می‌کند

محمدجواد موحد مدیر باشگاه فیلم سوره و علی اکبر شیروانی مدیر موسسه سوره مهر برای اقتباس داستانی کتاب‌های این موسسه تفاهمنامه امضا کردند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، موسسه سوره مهر و باشگاه فیلم سوره برای اقتباس داستانی کتاب‌های این موسسه تفاهمنامه امضا کردند.

محمدجواد موحد مدیر باشگاه فیلم سوره و علی اکبر شیروانی مدیر موسسه سوره مهر برای اقتباس آثار داستانی چاپ شده در موسسه سوره مهر و تولید فیلمنامه و طرح‌های سینمایی یا سریال تلویزیونی بر اساس آن‌ها توسط باشگاه فیلم سوره تفاهمنامه امضا کردند.

طبق این تفاهمنامه مقرر شد در سال اول این همکاری مشترک، ۱۰ اثر داستانی موسسه سوره مهر توسط باشگاه فیلم سوره اقتباس شده و به طرح‌های تصویری برای تولید فیلم سینمایی، سریال یا تله‌فیلم تبدیل شود.

۲ کتاب «زن آقا» و «دسته یک» نخستین کتاب‌هایی هستند که اقتباس آن‌ها آغاز شده است. طرح سریال تلویزیونی بر اساس کتاب «زن آقا» توسط محدثه پیرهادی درحال نگارش است و طرح سریال تلویزیونی براساس «دسته یک» را نیز احمد حیدریان به رشته تحریر در می‌آورد.

کتاب «زن آقا» به قلم زهرا کاردانی کتاب درباره سبک زندگی خانواده‌های جامعه روحانیت است. کتاب «دسته یک» نیز بازروایی خاطرات شب عملیات به قلم اصغر کاظمی که درباره تحسین رهبر انقلاب نیز واقع شده و به چاپ هفدهم رسیده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است